معرفی کامل پروژه تکسیم 360 استانبول

آیا با پروژه تکسیم 360، آشنایی دارید؟ یا در مورد واحدها و امکانات خدماتی و رفاهی تکسیم 360، اطلاعات کافی در اختیار دارید؟

شهر استانبول، با پیشینه تاریخی 3000 ساله خود همیشه در کانون توجه توریست‌ها و علاقمندان به سفر بوده است. قطعاً می‌توان گفت که شهر استانبول، یکی از بهترین مقصدهای گردشگری در جهان، بعد از شهرهای روم، نیویورک و لندن است. این میزبان تاریخ و شهر پر افتخار, با به دوش کشیدن تاریخ دو قاره, مقصد درخشان دوره‌ی مدرن می‌باشد.

استانبول شهری به‌طور کلی شهری است که قاره‌ها، فرهنگ‌ها‌، زبان‌های مختلف و رنگ‌های مختلف را کنار هم قرار داده است. اما حالا این شهر در قلب خود، یعنی در محله بی‌اوغلو، یک مجموعه عظیم به‌نام پروژه تکسیم 360 را جای داده است، که می‌تواند بزرگ‌ترین و بهترین مقصد برای سرمایه‌گذاران و مهاجران این شهر باشد.

این مجموعه درواقع بزرگ‌ترین پروژه نوسازی شهری کشور ترکیه است که همچنین توانسته جایزه بهترین پروژه نوسازی شهری اروپا را نیز از آن خود کند. پروژه تکسیم 360 با حفظ ارزش تاریخی، معماری و فرهنگی منطقه بی اوغلو طراحی و ساخته شده است و توانسته بلوار تارلاباشی را به یک مکان محبوب تبدیل کند. این مجموعه عظیم، نه تنها با آفیس و رزیدنس بلکه با فروشگاه‌ها, کافه‌ها, گالری‌های هنری و همچنین لوکیشن مناسب خود در شهر نوید یک زندگی سرشار از رفاه و آرامش را به خریداران خود می‌دهد. ما در این مقاله سعی داریم که به معرفی و بررسی پروژه تکسیم 360 بپردازیم.

معرفی پروژه در استانبول

پروژه تکسیم 360

پروژه تکسیم 360 در منطقه بی‌اوغلو شهر زیبای استانبول واقع شده است. این پروژه در نزدیکی مکان‌های مختلف گردشگری و تفریحی در سمت اروپایی استانبول مانند Taksim، Pera، Galata، Cihangir، Nisantasi و Osmanbey است. پروژه تکسیم 360، درواقع به عنوان یکی از برجسته‌ترین پروژه های تحول شهری در استانبول شناخته می‌شود. این پروژه به مشتریان آینده خود 918 واحد مسکونی ساخته شده در زمینی به مساحت 20.000 متر مربع ارائه می‌دهد. این پروژه محیط زندگی آرام و لوکسی را در یکی از شلوغ‌ترین و محبوب‌ترین مناطق شهر استانبول، یعنی منطقه بی‌اوغلو ارائه می‌دهد.

چشم‌انداز خارجی معماری این پروژه شبیه به یک طراحی معمولی متناسب با ماهیت تاریخی این منطقه است، اما معماری داخلی آن بسیار شیک و مدرن است که جهت کاربری آسان، استفاده بهتر و رفاه کامل ساکنان آن طراحی شده است. از این رو، پروژه تقسیم 360 دارای یک محیط زیبا، پیچیده و در عین حال شهری و سرزنده را به ساکنان خود ارائه می‌دهد.

اهداف پروژه تکسیم 360

هدف اصلی پروژه تکسیم 360، درواقع نوسازی کامل بافت و چهره منطقه بی‌اوغلو است که به مناطق کاسیمباسا و تارلاباسی متصل می‌شود. با توجه به این‌که، همواره حفظ تاریخ در گذر زمان به‌سوی آینده ماندگار و قابل احترام است، پروژه تکسیم 360 توانسته است در عین حفظ ارزش‌های بافت تاریخی منطقه بی‌اوغلو، پروژه‌ای عظیم، خارق‌العاده و مدرنی را که دارای واحدهای مسکونی، اداری، تجاری و فضاهای خرید بسازد.

این پروژه با 9 بلوک و 918 واحد و برخورداری از هارمونی و طراحی هوشمندانه توانسته است فضای مدرن و جذابی را برای زندگی کردن و تجارت خلق کند که درواقع این یک نمونه کامل و بی عیب و نقص مسکونی و تجاری است که با قدرت تمام به سمت آینده پیش می‌رود.امکانات رفاهی مختلف از جمله رستوران‌ها، کافه‌ها، موزه‌ها و گالری‌های هنری این پروژه زندگی را برای ساکنان پرمعنا و هیجان‌انگیز می‌سازد.

این مجموعه همچنین با دسترسی به مرکز مد و فشن دنیا، نیشان تاشی که تنها چند دقیقه با میدان تکسیم فاصله دارد از موقعیت مناسبی برخوردار است. همچنین دسترسی به گالری‌های هنری تکسیم 360 می‌تواند هنر شیشه‌های دستی هنرمندان مختلف را برای علاقمندان خود به نمایش بگذارد. به علاوه دستیابی به آثار جدید نقاشان معروف در این منطقه فقط در فاصله چند قدمی ساکنان تکسیم 360 خواهد بود.

مشخصات پروژه تکسیم 360

این پروژه بسیار لوکس و بی‌نظیر در قلب شهر زیبای استانبول، درواقع توسط یک مجری بسیار مطرح و معروف در مرکز این شهر ساخته شده است. پروژه لوکس تکسیم 360 شامل سه ساختمان مستقل و 9 بلوک است که در کل دارای 918 واحد مسکونی و 128 واحد تجاری اعم از دفتر کار و مغازه می باشد. خریداران و سرمایه‌گذاران می‌توانند واحدهای متنوعی را در انواع یک تا چهار خوابه در بلوک‌های مختلف این پروژه خریداری کنند و تقریباً تا اواخر تابستان سال 2020 به آن‌جا نقل مکان کرده و در مستقر شوند.

معرفی پروژه مسکونی در استانبول

موقعیت تکسیم 360

به‌طور کلی می‌توان گفت که پروژه لوکس تکسیم 360 درواقع در فاصله 1 دقیقه‌ای با هتل هیلتون بومونتی، در فاصله 5 دقیقه‌ای با بیمارستان اوکمیدان، فاصله 5 دقیقه‌ای با میدان تکسیم، فاصله 5 دقیقه‌ای با بزرگ‌راه، فاصله‌ی 7 دقیقه‌ای با ایستگاه مترو، فاصله 20 دقیقه‌ای با فرودگاه آتاتورک و فاصله 30 دقیقه‌ای با فرودگاه سوم قرار دارد. این پروژه همچنین به جاده‌ها و بزرگ‌راه‌های مختلف درونی شهر بسیاری از جمله E-5 و D-100 نیز راه دارد.

به‌طور کلی می‌توان گفت که با توجه به موقعیت قرارگیری این پروژه لوکس در میدان تکسیم، ساکنان آن می‌توانند به‌راحتی به رستوران‌ها، اماکن گردشگری مختلف و همچنین خیابان زیبا و رنگارنگ استقلال دسترسی داشته باشند.

متراژهای پروژه لوکس تکسیم 360

به جرات می‌توان گفت که پروژه تکسیم 360 درواقع لوکس‌ترین و بی سابقه‌ترین پروژه عمرانی در شهر زیبا و محبوب استانبول است که در قلب این شهر و محدوده تکسیم قرار گرفته است، و قطعاً فرصتی مناسب برای زندگی، سرمایه گذاری و اخذ اقامت شهروندی این کشور است. هم‌جواری این پروژه با بافت شهری و گردشگری شهر استانبول و همچنین دسترسی مناسب و فاصله کوتاه تا مترو و خیابان استقلال یکی از مزیت‌های اصلی و نقاط قوت این پروژه است.

پروژه تکسیم درواقع بزرگ‌ترین پروژه نوسازی شهری در کشور ترکیه است که توانسته جایزه بهترین پروژه نوسازی شهری اروپا را از آن خود کند. همان‌طور که گفته شد این پروژه متشکل از 9 بلوک و 918 واحد، شامل بخش‌های مسکونی، اداری، تجاری و مراکز خرید است که از هر نظر برای سرمایه‌گذاری مقصد مناسبی است.

بلوک‌های پروژه تکسیم 360، با ارائه بهترین امکانات خدماتی و رفاهی در اختیار ساکنان و مالکان خود قرار دارد و سعی می‌کند تا با ارائه بهترین خدمات شیرینی و لذت سکونت در خود را برای آنان بیش‌تر کند. این پروژه با ارائه خدمات متنوعی در بلوک‌های خود از جمله خدمات نظافت منزل، رسیدگی به بچه‌ها، برپایی جلسات، خرید و رزرو بلیط، ترانسفر شبانه‌روزی، برگزاری مراسم‌ها، جشن‌ها و… و همچنین ارائه خدمات فنی و تاسیساتی در خدمت سرمایه‌گذاران و ساکنان خود است.

در ادامه به بررسی برخی از مهم‌ترین بلوک‌های مختلف تکسیم 360 خواهیم پرداخت.

رزیدانس 385

بلوک رزیدانس 385، در مجموع در زمینی به مساحت 829.8 مترمربع ساخته شده است که دارای 92 واحد مسکونی در زمینی با مساحت 635.1 متر مربع و همچنین 20 واحد تجاری در یکی از گوشه‌های پروژه تکسیم 360 واقع شده است، که با طراحی و ساخت هوشمندانه و لوس و همچنین توجه به جزئیات، چیزی فراتر از حد انتظار افراد و بینندگان آن است.

بلوک 362

این بلوک که در مجموع، در زمینی به وسعت 815.7 متر مربع و با 73 واحد مسکونی و 23 واحد تجاری ساخته شده است. چشم‌انداز اصلی این بلوک خیابان اصلی تا منطقه پیاله پاشا است که دارای مناظر جالبی از بوتیک‌های جدید و کافی شاپ‌ها است که در زمان نظاره از پنجره‌های اتاق نشیمن واحدها نمایان هستند.

بلوک لایف 360

بلوک لایف 360، در زمینی با مساحت 330.14 مترمربع ساخته شده است، که دارای با 152 واحد مسکونی و 38 واحد تجاری است و دارای چشم‌اندازی بی‌نظیر از مراکز رنگارنگ خرید است.

بلوک حرفهای 361

ساکنین بلوک حرفه‌ای 361 واقع در تکسیم 360، درواقع در قسمت میانی پروژه قرار خواهند گرفت. این بلوک در زمینی با مساحت 279.10 مترمربع ساخته شده است که، دارای تعداد 21 واحد تجاری در کاربری‌های متفاوت است. اقامت در این بلوک پرشور می‌تواند به‌همراه موسیقی ملایمی که از اماکن تفریحی به گوش می‌رسد و پخش انرژی انسان‌هایی که پر از شور و اشتیاق زندگی هستند، اقامتی همراه با آرامش را برای ساکنان خود به ارمغان آورد.

بلوک 363

بلوک 363 که در زمینی با مساحت 311.1 مترمربع ساخته شده است، دارای 13 واحد مسکونی و 12 واحد تجاری و همچنین 8 واحد اداری است که در بخش انتهایی پروژه تکسیم 360 قرار گرفته است. چشم‌انداز زیبای شهر تا پیاله پاشا در انتظار ساکنین این بلوک بی‌نظیر و لوکس خواهد بود.

پروژه های استانبول

انواع آپارتما‌های تکسیم 360 در یک نگاه

جدول زیر درواقع اطلاعات سریعی را در مورد انواع آپارتمان در پروژه تکسیم 360 نشان می‌دهد.

مساحت (متر مربع) اتاق نشیمن + اتاق خواب
46-71 1+0
57-140 1+1
85-166 2+1
166-200 3+1
176-262 4+1
266 5+1

 

امکانات ارائه شده در پروژه تکسیم

همان‌طور که گفته شد، پروژه لوکس و بی‌نظیر تکسیم 360، امکانات خدماتی و رفاهی بسیار و ویژه‌ای را از جمله خدمات نظافت منزل، رسیدگی به بچه‌ها، برپایی جلسات و…، به ساکنان خود ارائه می‌دهد. اما این پروژه امکانات گستره‌تری را نیز برای رفاه حال سرمایه‌گذاران و افراد ساکن در مجموعه در نظر گرفته است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره‌ای سریع نمود:

 • پارکینگ 24 ساعته
 • امنیت ۲۴ ساعته
 • وجود گیت امنیتی
 • دوربین‌های مدار بسته در بخش‌های متعدد مجموعه
 • وجود کافه در فضای مجموعه
 • مراکز خرید
 • تهویه مطبوع هوا
 • ژنراتور
 • فضای سبز
 • امکان اتصالات ماهواره‌ای
 • مجموعه ورزشی و بدنسازی
 • سالن‌های چند منظوره
 • و…

در پایان

همان‌طور که در بخش‌های مختلف این مقاله به آن اشاره شد، پروژه لوکس تکسیم 360، که توسط یک شرکت معماری بسیار مطرح و معتبر در بخش اروپایی شهر زیبای استانبول و در منطقه بی‌اوغلو ساخته شده است، درواقع یکی از بزرگ‌ترین، زیباترین و لوکس‌ترین پروژه‌های عمرانی و شهری در کشور ترکیه و قاره اروپا است.

این پروژه برجسته و بی‌نظیر در استانبول، با دسترسی به مکان‌های مختلف گردشگری و دیدنی شهر استانبول مانند میدان تکسیم، پرا، گالاتا، نیشانتاشی، عثمان بی و…، در موقعیت شهری مناسبی قرار دارد.

همان‌طور که در بخش‌های قبلی این مقاله گفته شد، این پروژه شامل سه ساختمان مستقل و 9 بلوک است که با ارائه 918 واحد مسکونی، 60 دفتر کار و 18 مغازه، می‌تواند موقعیت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری در کشور ترکیه و شهر محبوب استانبول باشد.

معماری لوکس و سالن‌های دلباز هر واحد از پروژه تکسیم 360، قرار با پنجره‌های بزرگ و رو به آفتاب این امکان را می‌دهند که در تمام طول روز نور خورشید به درون آپارتمان بتابد. همچنین برخی از واحدهای این پروژه، دارای بالکن‌های خصوصی و چشم‌اندازهای بی‌نظیر و فوق العاده‌ای از شهر هستند.

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .