آنالیز جمعیتی و بازار ملک و سطح زندگی در منطقه ماسلاک استانبول

ماسلاک در شمال شهر استانبول در منطقه ی ساریر است اگر نگاهی اجمالی بیاندازیم ماسلاک دارای دسترسی عالی به حمل و نقل عمومی، دانشگاهها، ادارات و شرکتهای معتبر، شهرکهای مسکونی فول امکانات، مرکز خرید لوکس(ایستینیه پارک)، نزدیکی به دریا، جنگل، مرکز شهر، فرودگاه میباشد. به همین دلیل دسترسی خوب و امکانات عالی، اهمیت استراتژیک برای سرمایه گذاری به خود گرفته است.

 

لایف استایل زندگی در ماسلاک و امکانات

 

این محدوده را عیان نشینان برج پسند انتخاب میکنند، چراکه در اینجا آپارتمانهای کم ارتفاع مسکونی به چشم نمیخورد، اکثرا برج و شهرک های بلند مرتبه ساختمان سازی شده اند که فول امکانات کامل از لحاظ نگهبانی 24 ساعته و گیت های مشخص وروردی و خروجی(امنیت بالا)، لابی های مجلل، استخر، سالن های ورزشی مجهز، رستورانها و کافه های جذاب داخل مجموعه های مسکونی، شیرینی فروشی، رستورانهای ایرانی، پارکینگ های طبقاتی و مشخص (ویژه مهمانان) و مسیر های زیبای پیاده روی  هستند.

 

سطح زندگی در ماسلاک بسیار بالاست، لوکیشن ماسلاک در ساریر میتوان گفت با دسترسی خوب، و در عین حال دور بودن آن از شلوغی و توریستی بودن مرکزیت شهر استانبول خود یکی از جذابیت های آن است، از نکات دیگر این موضوع فضای اداری و دانشگاهی ماسلاک است

ماسلاک دارای دو دانشگاه مهم استانبول میباشد:

دانشگاه فنی استانبول دانشگاه نیشانتاشی

 

 

رزیدانس های اداری شیک و بلند مرتبه در این منطقه فضایی خاص را ایجاد کرده اند که به همان نسبت نیروهایی که در این شرکتهای معتبر مشغول کار هستند و در این منطقه رفت و آمد دارند و حتی در این منطقه ساکن هستند فضایی خاص و شیکی را به وجود آورده اند، که به علت دانشگاه و ادارات واحد های استدیویی لوکس در اینجا زیاد است، معمولا در منطقه ی شمالی استانبول نمیتوان برج سازی بلند مرتبه انجام داد، از همین رو دوست داران ارتفاع این منطقه را برای زندگی نیز انتخاب میکنند، در اینجا همانطور که گفتیم آپارتمان های معمولی به چشم نمیخورد، معمولا شهرک های مجزا هستند با خیابان های پهن و عریض که لازم به ذکر است به علت برج های اداری و شرکتها، در ساعات شروع و اتمام کار، بسیار شلوغ و پر ترافیک میباشد.

 

جمعیت منطقه:

مسالاک دارای 10.185 نفر جمعیت دارد که 5.267 نفر آن مرد و 4.918 نفر زن هستند. در این منطقه عموما خوانواده ها زندگی میکنند به علاوه ی دانشجویان دو دانشگاه نزدیک، و یا کارمندان ادارات منطقه

دسترسی منطقه:

از مناطقی ست که دسترسی راحت با متروی مستقیم خط M2 از مرکز شهر آکسارای تا ساریر حاجی عثمان میباشد، ایستگاه دانشگاه استانبول ایازیا

مرکز خرید محبوب و لوکس ایستینیه پارک واقع در فاصله ی 5 دقیقه ای این محدوده قرار دارد.  این محدوده تا دریای ساریر 15 دقیقه، تا فرودگاه جدید استانبول 25 دقیقه، تا جنگل بلگراد 5 دقیقه، تا تکسیم و بشیکتاش 20 دقیقه مسافت دارد. به علاوه مینی بوس و اتوبوس های بسیار زیادی از این منطقه گذر میکنند، از سمت بشیکتاش و مجیدیه کوی، و ساریر و حتی فرودگاه ایستگاههای مشخصی طراحی شدند که دسترسی را برای این منطقه و ساکنین بسیار سهل وآسان کرده است.

همانطور که میدانیدف در استانبول یکی از ارزشهای انتخاب و قیمت گذاری ملک، دسترسی آن است، ترافیک و زمان و حمل و نقل در استانبول بسیار مهم است، استانبول بدلیل توریستی بودن و قلب اقتصادی ترکیه و یکی از ابر شهر های دنیا بسیار پر ترافک است، به همین علت دسترسی از ارزشگذاری های مهم یک ملک تلقی میشود

 

در شهرک های مسکونی ماسلاک میتوان گفت شما از هر امکاناتی بی نیاز هستید، همه ی فروشگاهها و مارکتهای مورد نیاز داخل هر مجموعه وجود دارند، و در عین حال مرکز خرید ایستینیه پارک یا نزدیکی به منطقه ی لونت و ساریر همه ی امکانات را فراهم آورده است.

 

واحد های مسکونی ماسلاک

برای اطلاعات دقیق قیمت منطقه میتوانید لینک زیر را بررسی کنید

https://bornahomes.com/%d9%be%d8%b1%d9%88%da%98%d9%87-%d9%87%d8%a7/

واحد مسکونی این منطقه به دلایل دسترسی، شمالی بودن و خوش آب و هوا بودن منطقه، لایف استایل بالا، امکانات، ار ارزش ملکی بالای برخوردار است، همچنین جالبه بدانید ماسلاک جزء مناطقیست که متقاضی بسیار بالایی دارند البته متقاضیان عیان نشین، به طوریکه اگر خانه ای دارید که برای فروش یا اجاره بگذارید میتوان گفت روز اول آگهی، قرار داد ان بسته شود.

واحد های مسکونی ای منطقه به دلیل روی تپه بودن وموقعیت شمال شهر، دارای مناظر زیبای شهر استانبول و همچنین جنگل و طبیعت است.

و مسلما که طبقه و منظره نیز در ارزش املاک تاثیرگذار است.

 

 

 

قیمت خرید واحد های مسکونی ماسلاک از تقریبا 600.000 لیر کوچکترین متراژ(استدیو) شروع میشود.

در اینجا نکته ی مهم برای سرمایه گذارانی که قصد خرید ملک به منظور اخذ پاسپورت ترکیه را دارند دقت داشته باشید شهرک های مسکونی ماسلاک به دلیل اینکه پروژه های نوساز نیستند و صاحبان خارجی بسیاری در این منطقه خرید ملک انجام دادند، باید به این موضوع دقت کنید که اگر قصد خرید ملک برای اخذ شهروندی را دارید حتما باید از مالک ترک خرید کنید تا مشمول پاسپورت ترکیه شوید.

برای اطلاعات دقیقتر میتوانید لینک زیر را مشاهده کنید

https://bornahomes.com/%d9%be%d8%b1%d9%88%da%98%d9%87-%d9%87%d8%a7/

 

بسیاری از سرمایه گذاران خارجی به ویژه ایرانیان این روزها ماسلاک را برای زندگی و کسب و کار(تجاری/ادرای) انتخاب میکنند ، اما علت چیست؟ بسیاری از خارجیان به علت سبک زندگی این منطقه، امکانات، دسترسی خوب، مرکز خرید نزدیک، نزدیکی به مرکز شهر، سبک برج بودن و بلند بودن خانه ها، امنیت بالا، قیمت خوب ماسلاک را انتخاب میکنند این موضوع که متقاضیان خارجی برای این منطقه در صف هستند بزرگنمایی نیست، و از این رو سرمایه گذاری ملک یک گزینه ی مطمئن برای خارجیان به ویژه ایرانیان است چون همیشه مشتری آن وجود دارد.

اگر استانبول را نمیشناسید و سبک برج و خاص بودن را میپسندید با گشتن در این منطقه ، میتوان گفت حتما خوشتان خواهد آمد.

زندگی در اینجا یک زندگی بی نقص با لایف استایل بالا و ارزشمند است، پس برای انتخاب آن تامل نکنید.

 

اگر در منطقه ی  ماسلاک  به دنبال خرید ملک و یا فروش ملک های با ارزش هستید

با گروه بین المللی املاک برنا همز تماس بگیرید

00905343164216

 

 

 

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .