مراحل شهروندی ترکیه با خرید ملک

مراحل شهروندی ترکیه با خرید ملک

مراحل شهروندی ترکیه با خرید ملک را نمی توان آن چنان دشوار در نظر گرفت. یافتن ملک مناسب اولین مرحله به حساب می آید. ملک مورد نظر شما باید ارزش رسمی خود را چیزی حدود 400 هزار دلار آمریکا براورد کند. نکته مهم دیگر این است که ملک را باید از یک شهروند ترکیه ای خریداری کنید. این مرحله شاید در ابتدا کمی سخت باشد، اما بهتر است بدانید که اگر فردی مشاور و البته کاربلد در این زمینه کمک بگیرید، نتیجه کار می تواند بسیار هوشمندانه باشد. پس تا ادامه متن با ما همراه باشید.

مراحل خرید آپارتمان در ترکیه بیشتربخوانید

فعالسازی کد مالیاتی از دیگر مراحل شهروندی ترکیه با خرید ملک

مرحله ای که در بین گام های شهروندی ترکیه با خرید ملک بسیار حساب شده باید مورد توجه و بررسی قرار گیرد، گرفتن شماره مالیاتی است. شما چنانچه قصد دارید که در این کشور اقامت داشته باشید، به ناچار باید کد مالیاتی خود را فعال کنید. شما تنها یکبار کد را دریافت و برای فعالیت های گوناگون می توانید از آن استفاده کنید. این کد را شما در ترکیه همانند کد ملی ما ایرانی ها می توان معرفی کرد. قوانین اختصاصی برای فعالسازی این کد وجود دارد که می توانید از کارشناسان ما در این مجموعه بخواهید تا به صورت برنامه ریزی شده برای اخذ کد مالیاتی به شما کمک کنند.

افتتاح حساب به نام خریدار

خریدار باید یک حساب بانکی به نام خود افتتاح کند. این مرحله نیز یکی از مراحل شهروندی ترکیه با خرید ملک است که مبلغ ملکی که خریداری کرده اید، باید از این شماره حساب منتقل گردد. طبیعتاً زمانی که شما کد مالیاتی را دریافت می کنید همراه با مدارک دیگری همچون اصل پاسپورت و تنها با یک قبض(آب، گاز و یا برق) که حتماً به نام شماست، می توانید حساب بانکی را به نام خود باز کنید.

ارائه گزارش کارشناس SPK از دیگر مراحل شهروندی ترکیه با خرید ملک

طبق قوانین خرید ملک در ترکیه، کارشناس SPK باید به صورت رسمی ارزش ملک را برآورد کند. شما اگر به عنوان خریدار خارجی گزارش کارشناسی را ارائه ندهید، قطعاً برای گرفتن اقامت دچار مشکل خواهید شد. پس لطفاً به یاد داشته باشید که با توجه به مراحل شهروندی ترکیه با خرید ملک زمانی خرید شما می تواند قانونی باشد که گزارش کارشناس SPK را ارائه دهید.

خرید ملک در منطقه زکریا کوی استانبول ترکیه 

 ملک در رهن دولت

یکی دیگر از مراحل شهروندی ترکیه با خرید ملک که مرحله بسیار مهمی است، خرید ملک در اداره ثبت اسناد است. به گونه ای که 3 سال ملک شما رهن دولت است. متأسفانه برخی از خریداران خارجی برای گرفتن اقامت ترکیه شاید از این موضوع خبر نداشته باشند. به همین دلیل باید پروسه کارهای قانونی خود را به فردی معتبر و متخصص در این حوزه بسپارند. شما بعد از به اتمام رسیدن 3 سال، این اختیار را دارید که ملک خود را بفروشید.

شهروندی ترکیه

مراحل شهروندی ترکیه با خرید ملک برای گرفتن اقامت  7 الی 10 روز زمان می برد. برای گرفتن شهروندی نیز 1 الی 3 ماه را باید مدنظر داشته باشید. نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که شهروندی ترکیه برای خانواده شما می تواند به صورت دائم العمر باشد. حتی همسر و فرزندان خریدار چنانچه زیر 18 سال داشته باشند، به راحتی برای این افراد نیز پاسپورت صادر خواهد شد.

مزایای دریافت شهروندی مراحل شهروندی ترکیه با خرید ملک

حال که با این مراحل شهروندی خرید خانه آشنا شده اید، بهتر است بدانید که در صورت شهروند بودن ترکیه لازم نیست حضور دائم در این کشور داشته باشید. همچنین می توانید به صورت رایگان در مدرسه و یا دانشگاه مورد علاقه خود تحصیل کنید. تمامی خدمات درمانی برای کلیه اعضاء خانواده نیز رایگان محاسبه می شوند و مهم تر از همه این است که به راحتی می توانید به عنوان یک شهروند ترک ویزای کاری انگلستان را دریافت کنید. البته مزایای زیادی وجود دارد که ما تنها به چند نمونه آن اشاره کرده ایم.

معرفی محله ماسلاک استانبول بیشتربخوانید

سخن پایانی

با توجه به سؤالات کاربران ما در مورد مراحل شهروندی ترکیه با خرید ملک صحبت کرده ایم تا پاسخ مناسبی به این سؤالات را ارائه داده باشیم. این نکته را به خاطر بسپارید که شما می توانید با مشاورین و کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید و در کمترین زمان ممکن شهروندی ترکیه را به دست آورید. پشتیبانی شبانه روزی این وب سایت شما را بابت خدماتی که دریافت می کند، قطعاً مطمئن خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در ارتباط باشید.

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .