قیمت ویلا در منطقه بیکوز استانبول ترکیه

قیمت ویلا در منطقه بیکوز استانبول ترکیه

آب و هوای منطقه بکوز استانبول تحت تاثیر دریای سیاه و دریای مدیترانه یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که بر تعداد مشتریان و متقاضیان خرید ویلا در این منطقه افزوده است. در واقع با خرید ویلا و زندگی در این محله می توانید روزهای گرم آفتابی، روزهای بارانی و بادهای شدید را تجربه کنید. در این مطلب درباره قیمت ویلا در منطقه بیکوز استانبول ترکیه نکاتی بیان شده است.

چگونه در ترکیه خانه بخریم بیشتربخوانید

منطقه بیکوز استانبول کجاست؟

منطقه بیکوز استانبول منطقه ای منحصر به فرد و کمیاب در ترکیه است که ترکیب دریای آبی و جنگل سبز در این منطقه نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته است. از آنجایی که بیکوز در تقاطع دریای سیاه قرار دارد، در طول سال دو آب و هوای متفاوت در این منطقه حاکم است.

در مجموع می توان تاکید کرد که زندگی در محیط اطراف بیکوز در هر آب و هوا و اقلیم برای شما سرشار از آرامش و آسایش خواهد بود. محله بیکوز که در قسمت آسیایی استانبول قرار دارد دارای ویژگی های عالی و منحصر به فردی است که در دیگر مناطق و محله های استانبول نخواهید دید.

خرید خانه و قیمت ویلا در منطقه بیکوز استانبول ترکیه

استانبول یکی از زیباترین شهرهای جهان است که شرایط بسیار خوبی برای زندگی افراد دارد به طوری که بسیاری از مردم دنیا این شهر زیبا را به عنوان اقامت دائم خود انتخاب می کنند. خرید خانه در این شهر به قدری مقرون به صرفه است که بسیاری از مردم مشتاق زندگی در آن یا سرمایه گذاری برای خرید ملک هستند.

بیکوز یکی از محله هایی است که به عنوان اولین انتخاب و ترجیح اکثر مردم برای خرید ویلا و خانه شناخته می شود. موقعیت خیره کننده منطقه، ترکیبی از جذابیت طبیعی و زندگی مدرن در قلب شهر، یکی از جذاب ترین ویژگی های منطقه است که تغییر قابل توجه و مثبتی را در سبک زندگی و تمایل به اقامت ارائه می دهد.

با توجه به روند رو به رشد مردم از سراسر جهان به ویژه ایرانیان برای رفتن به ترکیه با خرید خانه در استانبول، قیمت ویلا در منطقه بیکوز استانبول ترکیه در یک سال 1.44 درصد افزایش یافت و شما می توانید یک سرمایه گذاری سودآور در این منطقه انجام دهید.

قیمت ویلا در منطقه بیکوز استانبول ترکیه

نکته اینجاست که قیمت کلی ملک در ترکیه در چند سال اخیر به میزان قابل توجهی کاهش یافته و شرایط برای خرید ویلا در این کشور آسان شده است. با این حال، همانطور که در بالا ذکر کردیم، شرایط عالی زندگی در بیکوز استانبول، این محله را به یکی از مناطق مورد علاقه اکثر افرادی که تصمیم به داشتن ملکی زیبا در ترکیه دارند، تبدیل کرده است. در طول سال گذشته، قیمت ویلا در منطقه بیکوز استانبول ترکیه 1.44 درصد افزایش یافته است.

در پایان سال 2020، املاک واقع در منطقه بیکوز در مناطقی مانند قلعه آناتولی، یالکوی و گوموس سویو به عنوان گران ترین املاک در منطقه شناخته شدند. به طور کلی، متوسط ​​متراژ ویلاهای فروش در بیکوز استانبول حدود 235 متر مربع است.

در کل قیمت ویلا در منطقه بیکوز استانبول ترکیه چندان بالا نیست، بسته به شرایط ملک و منطقه ای که ویلا را انتخاب می کنید، قیمت خرید ویلا در منطقه مورد نظر متفاوت است. به همین دلیل ترکیه در سال های اخیر به انتخاب بسیاری از سرمایه گذاران برای خرید ویلا و خانه، رهن یا اجاره خانه تبدیل شده است.

به طور کلی قیمت ویلا در منطقه منطقه بیکوز استانبول ترکیه حدود 8000 لیر است و هر فرد با سرمایه گذاری 500 تا 900 لیر می تواند در بهترین نقاط این منطقه زیبا با آب و هوایی مناسب صاحب یک ویلای لوکس شود.

قیمت ویلاهای لوکس در استانبول

خرید ویلا در بیکوز استانبول

یکی از مناطق پرطرفدار برای خرید ویلا در استانبول، منطقه بیکوز است که افراد مشهور و ثروتمند استانبول ویلاهای خود را در آنجا انتخاب می کنند. برای کسانی که به دنبال یک ویلای لوکس و گران قیمت هستند، خرید ویلا در بیکوز استانبول یکی از معدود گزینه های آنهاست. قیمت ویلا در منطقه بیکوز استانبول ترکیه بالاست و در یکی از مناطق پرطرفدار یعنی آجار به چند میلیون دلار می رسد.

سخن پایانی

به یاد داشته باشید که میانگین قیمت ویلا در استانبول هر سال حدود 30 درصد افزایش می یابد و یکی از دلایل این افزایش، افزایش تعداد مهاجران به ترکیه است. بنابراین اگر قصد خرید ویلا در منطقه بیکوز استانبول را دارید توصیه می کنیم این فرصت را از دست ندهید و در مدت زمان کوتاهی سرمایه خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .