قیمت ملک در منطقه کادیکوی استانبول

قیمت ملک در منطقه کادیکوی استانبول

برکسی پوشیده نیست که خرید و قیمت ملک در منطقه کادیکوی استانبول پیشنهاد وسوسه انگیز و عالی برای آن دسته از هموطنانی است که مایل هستند ملک یا خانه ای در این نقطه جذاب ترکیه داشته باشند. خوب در این منطقه ترکیه یکی از مکان­های با اهمیت و همچنین تاریخی ترکیه است، و دارای امکانات بالای تفریحی و شهری در سطح جهانی می باشد. در واقع این منطقه جز از استانبول است، که انتهای آن به تنگه بسقر قرار گرفته که از این طریق به دریای مر مره ارتباط دریایی دارد. این منطقه مهم در قدیم و همچنین جدید از مناطق مهم استراتژیک چه ازلحاظ اقتصادی، ارتباطی و دفاعی بوده است، وهمین امر باعث شده به یکی از مناطق مهم استانبول تبدیل شود.

برای آشنایی با خرید ملک در منطقه زکریا کوی استانبول و آشنایی با این منطقه کیلک کنید

قیمت ملک در منطقه کادیکوی استانبول به دلیل رقابت جذاب و همیشگی همواره گران بوده ولی خوب قیمت های متخلفی وجود دارد برای شما که با توجه به بودجه خود بتوانید ملک یا خانه مورد علاقه خود را با راحتی هرچه تمام تر بخرید و از داشتن آن لذت کافی را ببرید.

مشخصات و خصوصیات منطقه کادیکوی استانبول

در این منطقه سیستم ارتباط عالی است و دارای خط متروهای زیاد وپیشرفته ای نیز می باشد که یکی از مهم ترین خط متروی آن مارمارای است، که دو قسمت آسیایی و اروپایی آین منطقه را به هم متصل می کند و منطقه سرشار از زیبایی و نزدیکی به ساحل و دریا از دیگر مزایای این منطقه مهم است.

لازم به ذکر است که قیمت ملک در منطقه کادیکوی استانبول نه تنها برای تمامی اقشار مختلف برنامه دارد بلکه می­توان به چشم یک سرمایه گذاری و یاشروع کسب کار خوب اقدام کرد. طبق تحقیقاتی که انجام شده است اکثر مردمان آسیایی به خصوص اسیای غربی میل و خواسته خودشان این بوده است که برای خرید ویا سرمایه گذاری در ملک و یاهرچیز دیگر به منطقه کادیکوی استانبول بیایند و سرمایه خود را در آنجا سرازیر کنند.

قیمت ملک در منطقه کادیکوی استانبول همواره در رشد و سودهی است، اما برای خرید ملک در این منطقه بنا به ماهیت و کاربری قیمت های مختلفی دارند برخی ارزان تر و برخی به دلایل شاخص­هایی گران تر است. خیالتان راحت باشد نگران بودجه خود نباشید شما با هر بودجه ای می­توانید صاحب قسمت ملک از این منطقه زیبا و مهم باشید منطقه استانبول به دلیل پهناور بودنش تا مدت­های زیادی از توان بالقوه زیادی برای سرمایه گذاری­های خرد و کلان برخوردار است.

نرخ و قیمت ملک در منطقه کادیکوی استانبول

قیمت ملک و خانه در کادیکوی استانبول به طور تفریبی از120 لیر تفاوت دارد تا 30 میلیون لیر که بنابه بودجه هرکس قابل خریداری است. دقت کنید که  هدف شما از خرید ملک چیست ایا فقط خانه باشد یا تجاری باشد و یا دلایل دیگر که باید مشخص کنید تا بودجه و پول خود را الکی هدر ندهید، می توانید با مشاوران ما در این امر کمک بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

مزایای خرید ملک در منطقه کادیکوی استانبول

از مزایای خرید ملک در این منطقه می توان به خوش آب و هوا بودن، دارای امنیت بالا و مجهز بودن به دوربین های مدار بسته، دارای مردمان با سواد و بافرهنگ، دارای تفرج گاه های بیشمار و جشنواره ها، امکانات رفاهی بالا و وجود وسایل نقلیه راحت و سریع السیر از جمله مترو و سایر علت­هایی که شما را وسوسه به خرید ملک در منطقه کادیکوی استانبول می­نماید.

می توان گفت نرخ املاک نزدیک تر به دریا به دلیل آنکه دارای امکانات زیاد تری هستند، بالاتر خواهد بود. به فرض مثال اگر بخواهیم در ناحیه حسن پاشا شما خانه ای دو تخت خریداری کنیم به طور تقریی با 300 هزار لیر می­شود که خانه ای دو خوابه و با امکانات کافی خریداری کنید و لذت کافی را از داشتن این خانه ببرید. ازدیگر محلات خوب این منطقه می توان به فنرباغچه، مودا، راسیم پاشا،بستانجی وجاده بستان اشاره کرد.

در اینجا بخوانید و اطلاعات بیشتری کسب کنید: خرید ملک در منطقه ساریر استانبول

سخن پایانی

خوب با منطقه کادیکوی استانبول به آشنایی کاملی دست یافتیم و راز برتر بودن ومهم بودن و همچنین جذاب بودن این منطقه برای خرید و قیمت ملک در منطقه کادیکوی استانبول برای ما به درستی روشن شد.

چنانچه اگر دوست دارید این فرصت جذاب را از دست ندهید و صاحب قسمتی از این منطقه شوید و یا سوالی در این زمینه داشتید می توانید به همکاران ما در این بخش در ارتباط بوده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. ما به شما دوستان عزیز انواع مختلف ملک و از نظر بودجه و کیفیت و هم چنین کارایی به شما معرفی می کنیم و تمامی در خواست­ها و نیازهای شما را در این زمینه پاسخ می­دهیم.

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .