قیمت اجاره خانه در استانبول به پول ایران

قیمت اجاره خانه در استانبول به پول ایران

 امروزه افراد بسیار زیادی هستند که به علت های متفاوتی به کشور های خارجی من جمله ترکیه سفر می کنند.  که اگر سفر این افراد مدتی بخواهد طول بکشد مجبور هستند که خانه ای را اجاره کنند تا در طول سفر خود، و حالا فردی از ایران بخواهد برود به ترکیه و خانه ای را اجاره کند. ما در این مقاله قصد داریم برای شما از قیمت اجاره خانه در استانبول به پول ایران و همچنین از همه شرایط و قوانین مربوط به آن اطلاعاتی را ارائه بدهیم.

با مراحل خرید ملک در ترکیه در این قسمت بیشتر آشنا شوید

انواع روش اجاره خانه در ترکیه

هر کشوری قوانین و شرایط خود را برای انجام هر عملی نیاز دارد، در کشور ترکیه هم برای انجام اجاره خانه نیاز است چند شرط را مد نظر گرفت و رعایت کرد تا به مشکلی بر نخورید.

نحوه اجاره دادن و قیمت های اجاره خانه ها در این کشور ترکیه به دلیل اینکه سالانه افراد زیادی به دلایل متنوع و مختلفی به آن سفر می کند نیز دارای تفاوت های بسیاری است.

همچنین قیمت اجاره خانه ها در شهر استانبول نیز دارای تفاوت های بسیاری است چرا که شهر های بزرگ از نظر اینکه شهر های شلوغ و مهم و زیبا و دلایل غیره ای  هستند که باعث تفاوت قیمت بالای ان ها با دیگر شهر های ترکیه می شود.

در کشور ترکیه فقط می توانید خانه ها را بخرید و یا اجاره کنید ، و متاسفانه رهن منزل ها وجود ندارد برخلاف کشور ایران است.

انواع روش های اجاره خانه در ترکیه عبارتند از :

  • اجاره خانه روزانه در استانبول

  • اجاره خانه ماهانه در استانبول

  • اجاره خانه سالانه در استانبول

قیمت هر کدام از مدل اجاره خانه ها متفاوت است که به پول ایرانی نیز دارای تغییرات زیادی هم می شوند ، باید هر منطقه ای که کمتر است را انتخاب کرد در استانبول.

خرید ملک در ترکیه با وام چگونه است ؟ بیشتربخوانید

قیمت اجاره خانه در استانبول به پول ایران چقدر می شود؟

از نظر قیمتی شهر استانبول از شهر های بسیار گران تر به نسبت بقیه شهر ها می باشد.

زیرا که استانبول از شهرهای بسیار بزرگ و پر جمعیت و پر طرفدار و زیبا و دارای تمامی امکانات رفاهی و دارای دریا و از هر نظر مناسب زندگی می باشد.

قطعا که قیمت اجاره خانه در این شهر ترکیه بالا است و به نسبت برای پول ایران بیشتر هم می شود زیرا که پول ایرانی ریال ارزش کم تری از پول ترکیه لیر دارد.

در این قسمت از قیمت اجاره خانه در این شهربه پول ایران چند مطالبی را ارائه می کنیم :

در شهر استانبول منطقه های متعدد و متنوع ای وجود دارد که از نظر قیمتی برای اجاره خانه ها دارای تفاوت های هستند.

  • در منطقه اسنیورت استانبول که اکثرا هم ایرانی ها ساکن هستند، میانگین قیمتی اجاره خانه از ماهانه 3000 لیر شروع و به 5000 لیر می رسد که به پول ایرانی می‌شود  ماهانه به طور میانگین 8 میلیون تومان تا به رو به بالا است.
  • در منطقه بیلیک دوزو استانبول هم میانگین قیمتی اجاره خانه از ماهانه 1000 لیر شروع و به 2000 لیر می رسد که به پول ایرانی به طور میانگین می‌شود ماهانه 4 میلیون تومان است.
  • در منطقه آوجیلار استانبول هم میانگین قیمتی اجاره خانه از ماهانه 4000 لیر شروع و به 7000 لیر می رسد که به پول ایرانی به طور میانگین می شود ماهانه 10 میلیون تومان است.
  • در منطقه کادیکوی استانبول هم میانگین قیمتی اجاره خانه از ماهانه 4000 لیر شروع و به 6000 لیر می رسد که به پول ایرانی به طور میانگین می ‌شود ماهانه 7 میلیون تومان است .

همانطور که متوجه شدید قیمت اجاره خانه در این شهر از کشور ترکیه به پول ایران را مطرح کردیم که چه تفاوت های را دارا هستند، همچنین باید به هنگام اجاره خانه ها مبلغی را به عنوان کمیسیون نیز به مشاور املاکی ها پرداخت کنید و سپس بتوانید خانه ای را که مد نظر خودتان است و می‌خواهید به هر مدتی که در آن کشور اقامت دارید را اجاره کنید.

سخن آخر

سعی کردیم در این مقاله از نرخ قیمت اجاره خانه در استانبول به پول ایران و همچنین انواع منطقه های مختلفي را که در آن شهر هستند. مطالبی را به صورت مفید و متخصری مطرح کنیم که اگر روزی به ترکیه و شهر استامبول برای اجاره کردن خانه رفتید این مقاله به کار شما بی آید و بهترین بهره را ببرید.

در ادامه بخوانید: اجاره خانه در عمرانیه استانبول

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .