قیمت آپارتمان در برج های لوکس استانبول ترکیه

قیمت آپارتمان در برج های لوکس استانبول ترکیه

قیمت آپارتمان در برج های لوکس استانبول ترکیه از موضوعاتی است که بسیاری از سرمایه گذاران درباره آن تحقیق می نمایند. ترکیه یکی از کشورهای موفق در جذب سرمایه گذاران خارجی برای خرید ملک بوده است. وجود مناطق تجاری و گردشگری، امکانات رفاهی و تحصیلی فوق العاده، حمایت از سرمایه گذاران خارجی و سوددهی و افزایش ارزش ملک در این کشور باعث این اتفاق گشته است.

قیمت آپارتمان در برج های لوکس استانبول ترکیه از جمله موضوعاتی است که معمولا از مشاورین سرمایه گذاری پرسیده می شود. امروز قصد داریم تا درباره قیمت آپارتمان در برج های لوکس استانبول ترکیه و نکاتی برای خرید ملک در این شهر معروف و زیبای ترکیه صحبت نماییم.

قیمت ملک در منطقه کادیکوی استانبول زا در اینجا بخوانید

 ارزش سرمایه گذاری در برج های لوکس ترکیه

سرمایه گذاری در شهر استانبول قطعا یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی برای سرمایه گذاری در خارج از کشور است. این شهر جز پر رونق ترین شهر های دنیاست. هر ساله میلیون ها مسافر برای تفریح وارد این کشور می شوند از این رو اقتصاد این کشور در منطقه جایگاه بالایی را دارد. وجود اقتصاد پایدار باعث می شود تا خرید ملک در استانبول با ارزش باشد و برای سرمایه گذار سود آوری مناسبی را داشته باشد. خرید آپارتمان در برج های لوکس ترکیه نیز بسیار مناسب است. هر سال افراد زیادی در این برج ها ملک خریداری می کنند پس نتیجه میگیریم که ارزش سرمایه گذاری این برج ها بسیار بالاست.

قیمت آپارتمان در برج های لوکس استانبول ترکیه

قیمت آپارتمان در برج های لوکس استانبول ترکیه نسبت به سایر شهر های ترکیه مثل آنکارا، ازمیر و… متفاوت است. شهر استانبول از دو قسمت آسیایی و اروپایی تشکیل شده است که از دارای ویژگی های متفاوت نسبت به هم هستند. شهر بزرگ استانبول از 39 منطقه و محله تشکیل شده است در هر منطقه قیمت ملک و اپارتمان متفاوت است. استانبول هم به مثل کلانشهر تهران منطقه به منطقه دارای قیمت های خاص و متفاوتی می باشد.

قیمت آپارتمان در استانبول سال 2022

شهر استانبول در طی آمارگیری دارای 15 میلیون جمعیت است. طبق بررسی های صورت گرفته شده بازار مسکن در این شهر با افزایش 20 درصدی روبرو بوده است. قیمت هر متر خانه در کلانشهر ترکیه به طور میانگین حدود 8 هزار لیر می باشد. با توجه به این موضوع شما بایستی برای خرید آپارتمان در ترکیه حداقل 650 هزار لیر سرمایه اولیه داشته باشید. آپارتمان هایی که نزدیک به ساحل و مراکز شهر ساخته شده اند قیمت بالاتری را نسبت به مناطق دیگر دارند چون به اصطلاح در منطقه اروپایی و لوکس ترکیه قرار دارد. بشیکتاش، تیر و ببک از جمله محله هایی است که آپارتمانهای گرانقیمت زیادی دارند. اگر به دنبال خرید آپارتمان در برج های لوکس استانبول هستید باید به شما بگوییم که هزینه بالایی را بایستی پرداخت کنید تا اپارتمان خود را خریداری نمایید.

در مناطق غربی استانبول مثل محله های عثمان پاشا، کورت کوی و… قیمت آپارتمان پایین تر است و خانواده های ایرانی زیادی هم توانسته اند با سرمایه مناسب در این مناطق خریداری کنند.

دریافت مشاوره برای خرید و دانستن قیمت آپارتمان در برج های لوکس استانبول ترکیه

استانبول شهری است که خیلی از ایرانی ها علاقه مند به سرمایه گذاری و خرید اپارتمان در آن هستند. همواره دریافت مشاوره و قیمت دقیق و بروز آپارتمان در مناطق مختلف استانبول برای متقاضیان از اهمیت بالایی برخوردار است. خریدار باید همه جوانب را در نظر بگیرید تا یک سرمایه گذاری مطمئن را داشته باشد. با وجود کرونا و تاثیراتش بر روی اقتصاد باید هر روز منتظر تغییرات قیمت باشید از این رو پیشنهاد می شود که از قیمت و شرایط اقتصادی موجود در استانبول آگاه باشید و سپس برای خرید آپارتمان در برج های لوکس استانبول اقدام کنید.

خرید ملک در منطقه بشیکتاش استانبول ترکیه بیشتربخوانید

سخن آخر

اگر به فکر خرید آپارتمان در برج های استانبول هستید بدانید که سرمایه گذاری در این شهر تجاری و گردشگری قطعا بازدهی اقتصادی بالایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. اگر هم قصد زندگی برای همیشه در استانبول را دارید گزینه مناسبی را انتخاب نموده اید . دانستن قیمت آپارتمان در برج های لوکس استانبول ترکیه به تصمیم گیری شما در خرید ملک کمک شایانی به عمل آورد. به طور کل برای خرید ملک در خارج از کشور بهتر است با مشاوران معتبر و متخصص در این زمینه صحبت کرده و اطلاعات لازم را به دست آورید.

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .