سرمایه گذاری پر سود در ترکیه

سرمایه گذاری پر سود در ترکیه

در سال های اخیر بسیاری از ایرانیان علاقمند به سرمایه گذاری در ترکیه شده اند. علاوه بر ایران، سرمایه گذاران کشور های دیگر نیز به سرمایه گذاری در ترکیه تمایل دارند. ترکیه یک کشور در حال پیشرفت است که روند رو به رشدی دارد. بنابراین روش های سرمایه گذاری پر سود در ترکیه وجود دارد که در این مقاله قصد معرفی آنها را داریم.

همانطور که بار ها گفته شده ، قسمتی از این کشور در قاره آسیا و در منطقه مهم خاورمیانه و قسمتی دیگر در قاره اروپا واقع شده است. ترکیه در سال های اخیر توانسته سهم زیادی از بازار های جهانی از آن خود کند. در حالی که همسایگان این کشور نظیر سوریه در گیر جنگ هستند اما ترکیه همچنان در حال پیمودن پله های موفقیت است. به همین دلیل است که بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ جهان در ترکیه سرمایه گذاری کرده اند.

از سال 2017 میلادی بر اساس پاره ای از سیاست های اقتصادی دولت این کشور شرایط سرمایه گذاری را برای اتباع خارجی تسهیل بخشید از آن زمان تا به الان هر روز بر تعداد افرادی که در ترکیه از طرق مختلف به سرمایه گذاری می پردازند، افزوده می شود. پیشرفت و سود دهی بالا از سرمایه گذاری در ترکیه بر هیچ کسی پوشیده نیست. علاوه بر این دولت ترکیه تسهیلات ویژه ای را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم نموده است. همچنین آن دسته از افرادی که به مقدار مشخص و تعیین شده در ترکیه سرمایه گذاری می کنند می توانند مجوز اقامت و شهروندی و در نهایت پاسپورت این کشور را اخذ نمایند.

با توجه به افزایش حضور سرمایه گذاران در ترکیه پیشنهاد می کنیم اگر قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارید، هر چه سریع تر اقدام کنید. چرا که فرصت ها بسیار محدود هستند و بعد از آن بدون شک سرمایه ی سرمایه گذارن چندین برابر خواهد شد.

خرید ملک در ترکیه با سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در ترکیه با خرید خانه در این کشور

یکی از فرصت های استثنایی برای سرمایه گذاری پر سود در ترکیه، خرید خانه در این کشور می باشد. با خرید خانه در ترکیه می توانید مجوز اقامت و شهروندی این کشور را اخذ نمایید. همچنین با اخذ پاسپورت ترکیه می توان بدون اخذ ویزا به بیش از 100 کشور جهان سفر نمود.

بسیاری از ایرانیان و کشور های همسایه از این طریق به مهاجرت به اروپا پرداخته اند. به این شکل که ابتدا با اخذ اقامت ترکیه برای مهاجرت به اروپا یا کانادا اقدام می کنند. زیرا مهاجرت به این طریق برای بسیاری از ایرانیان آسان تر می باشد. با توجه به افزایش تقاضا برای خرید خانه در ترکیه پروژه های جدید در این کشور در حال ساخت هستند. بسیاری از این پروژه متعلق به شرکت های ساختمان سازی معروف می باشند.

سرمایه گذاری با خرید خانه در ترکیه

خرید خانه در ترکیه با روش های مختلفی امکان پذیر است. اما توجه داشته باشید برای آنکه سرمایه گذاری پر سودی داشته باشید بهتر است ارزش ملکی که خریداری می کنید حداقل 250 هزار دلار باشد. زیرا فقط با این قیمت می توانید اقامت و پاسپورت ترکیه را اخذ کنید.

در اینجا لازم است بگوییم؛ مراقب افراد سود جو و کلاهبردار باشید. این افراد با وعده اخذ اقامت دائم و شهروندی ترکیه املاک خود را با قیمت های مختلف به متقاضیان می فروشند. توجه داشته برای هرگونه سرمایه گذاری و خرید خانه در ترکیه فقط باید به موسسات و شرکت های معتبر و دارای مجوز رسمی و فعال در کشور ترکیه مراجعه نمایید. متاسفانه در سال های اخیر به دلیل نا آگاهی، بسیاری از این افراد توانسته اند خریداران خانه در ترکیه را  فریب دهند.

به همین دلیل به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در شرکت سرمایه گذاری املاک برنا هومز تماس حاصل نمایید. املاک برنا هومز شریک تجاری شرکت بین المللی کلر ویلیامز آمریکا می باشد. این شرکت بزرگ در بسیاری از کشور های جهان دارای شعبه می باشد.

سرمایه گذاری روی پروژه های در حال ساخت

برای خرید ملک در ترکیه با هدف سرمایه گذاری یا اخذ اقامت دائم ترکیه می توانید از پروژه های در حال ساخت، واحد خریداری کنید. بسیاری از افراد بر این باورند که با خرید واحد های در حال ساخت نمی توانند اقامت ترکیه را اخذ کنند. اما همانطور که در مقاله های قبلی گفته شد، با خرید پروژه های در حال ساخت می توان تابعیت ترکیه و پاسپورت این کشور را بدست آورد.

با توجه به افزایش تقاضا برای خرید خانه در ترکیه توسط اتباع خارجی، در سال 2018 میلادی دولت ترکیه تبصره جدیدی به قوانین مهاجرتی و اخذ اقامت و شهروندی ترکیه افزود. بر اساس این قانون جدید با خرید واحد های در حال ساخت نیز می توان مجوز اقامت این کشور را اخذ نمود. سال ها قبل به دلیل آنکه ارزش واقعی پروژه های در حال ساخت تا زمان اتمام مشخص نبود، اتباع خارجی نمی توانستند با خرید این واحد ها مجوز اقامت را اخذ کنند.

خرید خانه در ترکیه

از این پس متقاضیان خرید ملک در ترکیه می توانند با خرید خانه های در حال ساخت به روش های قانونی، شهروندی ترکیه را به دست بیاورند. از آنجایی که ارائه گزارش ارزیابی ارزش واقعی املاک در ترکیه توسط خریدار ضروری می باشد، خریداران املاک در حال ساخت نیز می توانند با ارائه این ارزیابی مجوز اقامت را اخذ نمایند. همانطور که می دانید گزارش ارزیابی باید توسط بازرسان اداره تاپو تنظیم شود. این کارشناسان همچنین ارزش واقعی واحد های در حال ساخت را بر اساس متریال به کار برده در آنها، مقایسه با املاک مشابه و … قیمت گذاری می کنند. به همین دلیل ارزش واقعی ملک تعیین می شود و شما می توانید بر اساس آن اقامت و شهروندی ترکیه را بدست بیاورید.

روش های دیگر سرمایه گذاری پر سود در ترکیه

قاعدتا نمی توان سرمایه گذاری از طریق خرید خانه در ترکیه را به همه اقشار پیشنهاد داد. برخی از افراد تمایل دارند از روش های به غیر از خرید ملک در ترکیه به سرمایه گذاری در این کشور بپردازند. از روش های دیگر می توان به ثبت شرکت و راه اندازی یک کسب و کار معین اشاره نمود.

اتباع خارجی می توانند به راحتی با ثبت شرکت در ترکیه و استخدام حداقل 50 شهروند ترک در این کشور به کسب و کار بپردازند. ثبت شرکت در ترکیه مطابق با قوانین جهانی می باشد پروسه آن حدودا 3 روز به طول می انجامد. با این روش علاوه بر سرمایه گذاری مطمئن و به دور از تحریم ها می توانید اقامت و شهروندی ترکیه را برای خود و خانواده تان به دست بیاورید.

همچنین شما عزیزان می توانید در یک کسب و کار در ترکیه سرمایه گذاری کنید. یعنی آنکه مجبور نیستید فقط با ثبت شرکت و طی پروسه های اداری یک کسب و کار نوپا را راه اندازی نمایید. بسیاری از  مدیران در ترکیه به دنبال توسعه و گسترش کسب و کار خود هستند به همین دلیل طی مناقصه های مختلف درخواست خود را با جذب سرمایه گذار عنوان می کنند. شما می توانید با سرمایه گذاری در این کسب و کار ها به ارزش حداقل 500 هزار دلار اقامت ترکیه را بدست بیاورید. اغلب این کسب و کار ها بین المللی و در حال پیشرفت هستند.

روش های سرمایه گذاری در ترکیه

در سال های اخیر که تحریم های اقتصادی علیه مردم و تجار ایرانی افزایش یافته است. بسیاری از افراد برای ادامه به کسب و کار و فعالیت خود، به یکی از طرق بالا به سرمایه گذاری پرداخته اند. این نوع فعالیت های تجاری به دور از تحریم های جهانی علیه ایران می باشد. از این رو تجار می توانند با خیالی آسوده به فعالیت تجاری بپردازند.

اگر تمایلی به راه اندازی و یا سرمایه گذاری در یک فعالیت تجاری را ندارید، می توانید به راحتی اوراق دولتی و سهام خریداری کنید. این سرمایه گذاری حداقل باید به ارزش 500 هزار دلار باشد. اینگونه سرمایه گذاری بسیار پر سود و مطمئن است.

و آخرین روش برای سرمایه گذاری پر سود در ترکیه ، سرمایه گذاری نقدی در بانک های ترکیه می باشد. با سپرده حداقل 500 هزار دلار در بانک های تعیین شده در کشور ترکیه می توانید سرمایه گذاری نقدی کنید. این سرمایه گذاری همراه با سود و اخذ اقامت ترکیه می باشد.

روش های یاد شده از روش های سرمایه گذاری پر سود در ترکیه می باشد. که توسط دولت این کشور برای اتباع خارجی تصویب شده است. با این گونه سرمایه گذاری ها جدا از این که می توان سود بسیاری به دست آورد، می توان اقامت و شهروندی ترکیه و در نهایت پاسپورت این کشور را اخذ نمود.

توجه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان و مشاوران ما در شرکت سرمایه گذاری املاک برنا هومز تماس حاصل نمایید. با مراجعه به برنا هومز از صفر تا صد مراحل اقامت و سرمایه گذاری و در نهایت زندگی در ترکیه را به ما بسپارید.

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .