همه چیز در مورد منطقه وادی استانبول آنالیز بازار املاک و سبک زندگی و فرهنگ منطقه

سبک و لایف استایل زندگی در این منطقه بسیار بالاست و قشر سرمایه گذاران، و سطح بالای جامعه در این منطقه ساکن هستند.

انتخاب سرمایه داران برای یک زندگی سطح بال، این منطقه میباشد چراکه در تمام این پروژه حس آودگی خاطر از سرمایه و زندگی خواهید داشت، محبوب شدن این منطقه برای سرمایه داران به علت رشد روزافزون این منطقه است و متقاضیان بسیار زیاد علت؟ زندگی لوکس و آرام همگی در یکی از بهترین لوکیشن های استانبول.

در حدود 10 سال است که تمام این منطقه به این حد زیادی رشد و شکوفایی رسیده و متقاضیان بسیار زیادی پیدا کرده است و روز به روز بر ارزش منطقه افزوده میشود.

میتوانید از لینک زیر آنالیز قیمتی این منطقه را بسنجید:

https://bornahomes.com/%d9%be%d8%b1%d9%88%da%98%d9%87-%d9%87%d8%a7/

 

 

 

 

شاید بپرسید چرا عیان نشینان، این منطقه را دوست دارند؟

بسیار ساده است، اگر کمی استانبول را بشناسید متوجه خواهید شد که استانبول به عنوان یکی از کلان شهر های توریستی دنیا بسیار شلوغ و زنده است در عین حال دسترسی و به همان نسبت در مرکزشهر زندگی کردن بسیار مهم تلقی می شود، خب سوال اینجاست که چطور هم در مرکز شهر باشیم هم از شلوغی توریست ها به دور باشیم؟

این منطقه برای جواب به این سوال ساخته شده است.

وادی استانبول همزمان در سکوت و آرامش و پویایی، جنگل و مناظر زیبا و همچنین داشتن تمام امکانات لازم یک زندگی، دسترسی بسیار عالی به مرکزیت، مناطق: تکسیم/بشیکتاش/ساریر/ماسلاک/لونت/اتیلر/ببک و همچنین آسیایی میباشد، این بدین معنیست که تمام رفت و آمد به نقاط مهم شهر استانبول سهل و آسان میباشد چراکه زمان در استانبول بسیار شرط است.

 

 

عیان نشیانانی که مرکزیت شهر را بدلیل کار و زندگی میخواهند از شلوغی شهر و مرکز هم بسیار خسته هستند این منطقه ی جنگلی در عین حال بدون ترافیک و خستگی را انتخاب میکنند از این رو محدوده ی وادی استانبول با رشد صعودی خود بسیار محبوب شده و هرروز سازه های جدیدی برای پیشرفت منطقه در دست احداث هستند که این خود بر قیمت این محدوده می افزاید پس نتیجه بر آنست که سرمایه گذاری نیز در این منطقه یکی از بهترین انتخاب ها در زمینه ی املاک در استانبول میباشد.

 

بسیاری از خارجیان و سرمایه گذاران با شناخت وادی استانبول، به این منطقه برای سکونت نقل مکان میکنند ،

علت چیست؟

همانطور که توضیح دادیم، داشتن تمام امکانات برای یک زندگی آرام و لوکس در این محدوده فراهم است،

از مسیر های پیاده روی و زیبای داخل شهرک گرفته تا جنگل بلگراد، و قشر عیان نشین ترک نیز خود سببی برای انتخاب خارجیان میباشد چراکه سطح منطقه از لحاظ زندگی بسیار بالاست. از نکات دیگر وجود برند های لوکس از رستوران ها و پوشاک و غیره باعث رشد صعودی منطقه بوده و خود نیز مخاطبین سطح بالا نیازمند که به خود جذب کرده است.

ساکنین این منطقه ترک نشینان شیک و عیانی که به دنبال نو بودن در عین حال پویایی و سکوت در کنارهم، و بی دغدغه هستند.

 

این منطقه به دلیل جدید بودن در مرکزیت شهر استانبول، خود بر ارزش منطقه افزوده است، جالب است در این قسمت بدانید که شهر استانبول در تمام مناطق خود حق ساخت و ساز ندارد، معمولا مناطقی که به ویژه تاریخی هستند به هیچ وجه اجازه تخریب ندارند از این رو افرادی که دنبال خانه های نوساز و جدید درداخل شهرکی فراخ و امن هستند در مرکز شهر نبوده و به همین علت طراحان شهری این فکر را در محدوده ی وادی استانبول به واقعیت تبدیل کردند.

این فکر برای جداسازی قشر سطح بالای جامعه بسیار کارآمد بوده و محدوده جدیدی در بهترین لوکیشن استانبول به وجودآورده که بسیار پویا و برندیگ شده است.

نگاهی به پروژه های مسکونی این منطقه در لینک زیر

https://bornahomes.com/%d9%be%d8%b1%d9%88%da%98%d9%87-%d9%87%d8%a7/

 

متقاضیان این منطقه بسیار زیاد هستند یعنی اینطور بگوییم که عرضه کم و تقاضا بسیار بالاست، اگر خانه ای برای اجاره یا فروش داشته باشید میتوان گفت به محض آگهی کردن خانه یکساعت اول آگهی ، منزلتان به فروش یا اجاره میرس

در این منطقه به دلیل دسترسی مناسب به همه ی نقاط مهم شهر، برای دانشگاهها، مدارس مسیرهای بدون ترافیک وجود دارد که میتوان برای سکونت خانواده ها نیز این محدوده را پیشنهاد داد

در عین حال، شرایط اخذ شهروندی نیز در این محدوده فراهم است که به راحتی میتوان پس از خرید ملک، اقدام کرد و با خیال راحت یک زندگی ایده آل را رقم زد.

برای دریافت اقامت و شهروندی و نیز خدمات ما به شما میتوانید از لینک زیر اطلاعات کافی بدست آورید

https://bornahomes.com/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%a7/

 

زندگی در این منطقه آنقدر بدون نقص است که میتوان به این صورت توصیف کرد، هوای همیشه مطبوع و عالی در مجاورت جنگلی عظیم و سرسبز، مناظر بینظیر در اطراف پروژه،گشت و گذار در مرکزخرید لوکس وادی استانبول و گذراندن اوقات فراغت خود در نزدیکی منزلتان، کافه رستورانهای جذاب، آبنما و برگزاری کنسرتهای مختلف در این محدوده، دسترسی آسان به مرکز شهر و دریا و نقاط مهم استانبول(مترو و حمل و نقل آسان)، وجود سازه های عظیم و برج های شیک در این محدوده، منطقه ای نو در دل جنگل و مرکز و در نهایت یک زندگی ایده آل.


این پروژه دارای واحد های مسکونی، تجاری، اداری و هتل میباشد، میخواهیم بگوییم شما در عین حالی که منزلتان اینجاست میتوانید مهمانانتان را در هتل 5 ستاره ی رادیسون بلو و محل کارتان را در قسمتهای اداری این پروژه داشته باشید،

آنقدر بی نیاز خواهید بود در اینجا که لزومی به خارج شدن از این محدوده ندارید از یکسو جنگل از سوی دیگر زندگی و کار و همینطور گذراندن وقتتون به بهترین شکل در مکانهای جذاب پروژه…

زندگی را زیبا،لوکس،با کیفیت تجربه کنید

 

اگر در منطقه ی  وادی استانبول  به دنبال خرید ملک و یا فروش ملک های با ارزش هستید

با گروه بین المللی املاک برنا همز تماس بگیرید

00905343164216

 

 

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .