ما فقط بر اساس اصل برد- برد فعالیت انجام می دهیم، در غیر این صورت آن کار را انجام نمی دهیم.

درباره املاک بین المللی کلر ویلیامز

شرکت کلر ویلیامز در سال 1983 تأسیس شد و اکنون با بیش از 198.000 نماینده املاک و مستغلات، در بیش از 1000 شعبه در 48 کشور جهان فعالیت می کند. در مجله Entrepreneur مانند FORBS ، REALTOR ، INMAN و… به عنوان رتبه اول شرکت املاک و مستغلات رتبه بندی شده است. املاک کلر ویلیامز به دلیل فرصت های آموزشی، مربیگری، فناوری، فرهنگ و ثروت که به کارکنان و نمایندگان خود در سراسر جهان می رساند، بسیار مشهور است. سیستم ها و مدل های کاری این شرکت در دانشگاههای کمبریج و استانفورد در حال تدریس می باشد.

شرکت کلرویلیامز با حجم فروش سالانه بیش از 100 میلیون دلار در ترکیه در 12 شهر اصلی با 21 شعبه و 1400 نماینده املاک به عنوان بزرگترین شرکت املاک در ترکیه فعالیت می کند و می تواند به شما در فروش یا خرید خانه خود سریعتر از هر شرکت دیگری در این صنعت کمک کند. همه نمایندگان ما مجوز رسمی خود را از املاک کلر ویلیامز واقع در ایالات متحده و دفتر کلر ویلیامز املاک ترکیه در کنار مجوز رسمی املاک و مستغلات از دولت ترکیه دریافت کرده اند.

نمایندگان کلرویلیامز در زمینه کاری خود حرفه ای هستند ، ما نمایندگان حرفه ای تجاری داریم که فقط در املاک تجاری کار می کنند ، ما نمایندگی هایی داریم که در املاک مسکونی عالی هستند ، اگر شما نیاز به سرمایه گذاری در املاک دارید ، افرادی داریم که می توانند املاک سرمایه گذاری را به شما معرفی کنند. آیا می خواهید کارخانه ای تاسیس کنید ، نمایندگان ویژه ما به شما کمک می کنند تا بهترین ملک را برای تأسیس مشاغل خود با کمترین هزینه در بهترین مکان های ترکیه پیدا کنید.

درباره برنا هومز

برنا هومز یک شرکت املاک و مستغلات است که توسط آقای شهرام برنا راه اندازی شده است و با مأموریت ارائه خدمات منحصر به فرد به مهاجران خارجی برای سرمایه گذاری در املاک و دارایی های ارزشمند در استانبول ترکیه طراحی شده است. برنا هومز از یک تیم فروش عالی در کلر ویلیامز در استانبول ترکیه به یک آژانس خدمات کامل املاک تبدیل شد که انقلابی در مدل املاک و مستغلات سنتی ایجاد می کند. این شرکت با تیم حرفه ای که به صورت ویژه انتخاب شده اند در کنار بخش حقوقی،‌ اداری و سرمایه گذاری یکی از شعبات شرکت ما در منطقه ساریر استانبول فعالیت می کند.

در برنا هومز، ما کارها را متفاوت انجام می دهیم. پلتفرم نوآوری مبتنی بر فناوری ما طیف گسترده ای از انتخاب ها را در اختیار مشتریان قرار می دهد. با بهره گیری از مزایای آموزش ، مربیگری ، فناوری و فرهنگ بهترین شرکت املاک در سراسر جهان، با توجه به درک نیازهای مشتری و استفاده از استراتژی ها و تکنیک های خرید و فروش و استفاده از نیروی کار خلاق کاری و مبتکر در حال ارايه بهترین خدمات به مشتریان خود در سرستاسر جهان می باشند.

ماموریت ما:

ارائه خدمات منحصر به فرد به سرمایه گذاران و مهاجران خارجی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه و حل مشکلات اقامتی، مهاجرتی، تابعیت و شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری املاک و مستغلات ترکیه.

چشم انداز ما:

رهبر بازار

رهبر بازار

دارای تیم مستعد و متعهد

دارای تیم مستعد و متعهد

ایجاد ثروت برای مشتریان و نمایندگان

ایجاد ثروت برای مشتریان و نمایندگان

ارزش های ما:

موفقیت: ما به استراتژی برد-برد اعتقاد داریم ، مشتریان ما باید در کنار ما پیروز شوند
خلاقیت: توسعه راه حل های خلاقانه برای حل مسايل
پاسخگویی: ارائه راهنمایی و پشتیبانی گام به گام زمان تصمیم به خرید ملک تا خرید نهایی املاک در هر اندازه ، قیمت و مکان.
مشتریان: همیشه حرف اول را می زنند
دوستی، همدلی و یکپارچگی: ما به جای شما بوده ایم و می دانیم که درک و حمایت از هر مرحله از روند خرید، فروش و یا مدیریت املاک بخشی از کار ما است.
آموزش مداوم: ما همیشه یکدیگر را به چالش می کشیم تا بهترین نسخه از خودمان در همه جنبه های زندگی ارایه دهیم.
صداقت: کار درست را انجام دهید و درست کار انجام دهید.
کار گروهی: در کنار هم همه به نتایج بیشتر و بهتری می رسند.

خدمات ما

املاک برناهمز که عضوی از جامعه‌ی کارشناسان خبره و تیم‌های شرکت املاک کلر ویلیامز در جهان می‌باشد، آماده‌ی‌ ارائه‌ی خدمات به ایرانیان عزیز است. رهبری این تیم به عهده‌ی یکی از بهترین کارشناسان سرمایه‌گذاری املاک در استانبول، آقای شهرام برنا می‌باشد.

برنا هومز خدمات منحصر به فردی دارد: خدمات عمدتا بر اساس راحتی مشتری است ، نه فقط بر اساس سودآوری شرکت. خدمات شامل مدیریت املاک در ترکیه ، قیمت گذاری املاک ، خدمات مشاوره املاک ، و توسعه املاک و مستغلات ، و کارهای حقوقی است. همه این خدمات به شکلی ارایه می شوند تا سلیقه های خاص را پوشش دهد. برنا هومز دارای طیف گسترده ای از گزینه های املاک به روز است و سرمایه گذاری شما را از ابتدا تا سطح رضایت،‌ مدیریت می کند و مناسب ترین املاک مسکونی و تجاری را به عنوان نیاز شما در بهترین مکان ممکن با توجه به خواسته شما ارایه می دهد.

ما به درستی نیازهای واقعی شما را درک کرده و آنها را برطرف می کنیم. ما در کنار شما هستیم و در طول مراحل مشاوره دقیق به شما ارائه می دهیم ، از جمله انتخاب ملک مناسب ، مذاکره با بهترین شرایط و قیمت ممکن که ممکن است نتوانید آن را از راه های دیگر دریافت کنید. ما یک رابطه بسیار خوب و استراتژیک بر پایه سالها تجربه کار ی موفق و مستقیم با انبوه سازان، صاحبان املاک و شرکتهای معتبر ساختمانی در ترکیه داریم.

اگر قصد اخذ تابعیت، شهروندی و پاسپورت ترکیه را دارید، ما در بیشتر موارد به مدت کمتر از 3 ماه این کار را برای شما انجام می دهیم. ما به روابط بزرگ خود با دولت و دفاتر مهاجرت در ترکیه نیز متکی هستیم. تجربیات تیم حقوقی، و وکلای ما شما را در مواجهه با هرگونه مشکلی در سفر سرمایه گذاری و همچنین حل هرگونه مسائلی که ممکن است در طول روند شهروندی یا مسائل حقوقی با آن روبرو شوید ، یاری خواهند داد.

ما همچنین اطلاعات و آمار دقیق از وضعیت بازار، جمعیت روند قیمت ها، میزان عرضه و تقاضا و ... را برای سرمایه گذاران در بازار املاک ترکیه ارائه می دهیم. اما نکته مهم این است که بدانیم چگونه می توان آنها را به درستی از خطرات ناشی از نوسانات بازار پس از اتمام پروژه دور کرد. این خدمات نه تنها در مورد سرمایه گذاری در املاک مسکونی مانند مجتمع های مسکونی بلکه سرمایه گذاری در املاک تجاری مانند ادارات ، هتل ها ، زمین ، مزارع و مراکز خرید از طریق مطالعات امکان سنجی از نظر مالی و اداری با تیم تخصصی سرمایه گذاری و توسعه دهندگان پروژه های املاک و مستغلات محقق می سازیم.

همچنین شما را در جریان آخرین قوانین دولت ترکیه ، تحولات نظارتی وضعیت بازار استانبول قرار می دهیم و مشاوره باکیفیتی در زمینه تامین مالی املاک ، ضمانت نامه های املاک و صندوق های سرمایه گذاری در املاک ارائه می دهیم. بازاریابی املاک در ترکیه علمی است که نیازها و خواسته های مشتریان فعلی و آینده را در مالکیت املاک مورد بررسی قرار می دهد و این امر از طریق تحقیق و بررسی نیازهای مشتریان و همسویی با بودجه آنها برای سرمایه گذاری در املاک ترکیه حاصل می شود.

اگر در مورد مالکیت و سرمایه گذاری املاک در استانبول جدی هستید ، خوشحال می شویم که خدمات مشاوره رایگان را به شما ارائه دهیم. کافی است پیغام و درخواست خود را به مشاورین حرفه ای ما برسانید، بقیه کارها به آسانی مدیریت و پیگیری خواهند شد. ما آماده هستیم تا در فرودگاه از شما استقبال کنیم و سفر شما را برایتان راحت تر کنیم و املاکی را که با بودجه شما برای مالکیت در ترکیه سازگار است، به شما نشان می دهیم.

ما در دفتر کارمان با بیش از ۱۰۰۰ متر مربع زیربنا در طبقه‌ای مدرن و گرم، با دکوراسیونی زیبا، در منطقه‌ی ساریر در کنار مرکز خرید استینیه پارک، در نزدیکی تنگه بسفر منتظر دیدار شما هستیم. با ما تجربه‌ی بسیار لذت‌بخشی را از آغاز تا پایان خواهید داشت.

آنچه ما را از بقیه متمایز می کند

شعار ما این است که با هم پیروز شویم. خدمات ما برای جلب رضایت کامل شما در کل مراحل انتخاب ملک مناسب در مکان مناسب مطابق با اهداف و خواسته های شما طراحی شده است. ما میزان رضایت 100٪ شما را تضمین می کنیم و در اولین ملاقات در دفتر گرم و شیک ما در شمال استانبول متوجه آن خواهید شد. ما بر این باوریم که جلب اعتماد و رضایت مشتری یک چالش بزرگی است که ما همیشه از عهده آن برآمده ایم.

تیم کاری

ما یک تیم حرفه¬ای و متخصص در زمینه‌ی املاک و مستغلات در استانبول هستیم. تیم ما به همراه 1600 نفر از دیگر کارشناسان متخصص که در شعبات مختلف شرکت املاک کلر ویلیامز در سرتاسر ترکیه مشغول به کار هستند، پاسخ‌گوی درخواست‌های مشتریان از سرتاسر جهان هستیم. ما در مورد متخصصانی با توانایی بالا برای انجام مطالعات دقیق که فرصتهای سرمایه گذاری در املاک و مالکیت در ترکیه را تعیین می کند ، صحبت می کنیم.

تجربه و تخصص

ما در بازار املاک و مستغلات سالهاست فعالیت می کنیم. اگر می خواهید شاخص قیمت 20 سال را بدانید ، می توانیم گزارشهای جامع و به روزی از روند قیمت ها وضعیت بازار و منطقه را در اختیارتان قرار می دهیم. ما بیشترین فایل و گزینه انتخاب املاک و مشتریان در کشور ترکیه را داریم.

اعتماد

با بیش از دو دهه حضور در بازار املاک ترکیه با 1700 کارشناس مجرب در 20 شهر و منطقه مهم ترکیه، هزاران مشتری وفادار و صدها پرونده موفق اخذ تابعیت و شهروندی ترکیه به راهمان ادامه می دهیم.

فرهنگ

فرهنگ در قلب شرکت ماست. 56 ماده فرهنگی شرکت از سال ۱۹۸۳ جزو لاینفک سازمان می باشد. این امر بر نحوه تفکر ما در مورد جهان پیرامون ، نحوه عملکرد ما در کار و ارزشها و اعتقادات ما تأثیر می گذارد. فرهنگ منحصر به فرد ما باعث ایجاد حس خانواده می شود. ما فرهنگ سازمانی خود را ایجاد کرده¬ایم و آنچه ما را در کنار هم و در کنار انسان‌ها نگاه می‌دارد همین فرهنگ خاص است که در صنعت املاک و مستغلات نادر و منحصر به فرد است.

دانش و آموزش

ما بر این باور هستیم که بدون آموزش هیچ موفقیتی پا برجا و مستمر نخواهد بود. ما یک شرکت یادگیرنده و آموزش-دهنده هستیم که به¬ صورت خستگی¬ناپذیر به تیم‌مان، بازار، مشتریان‌مان و به تمام کسانی که به نحوی در کنار ما هستند آموزش می‌دهیم و همزمان از آنها می‌آموزیم. کلاسهای آموزشی و دوره های Master Mind, Mega Camp, family Reunion, Bold, K-NITEنمونه هایی از آنها هستند.

ارتباطات

ما به شفافیت و ارتباط مداوم اعتقاد داریم. ما همیشه شما را در فرایند کارها قرار خواهیم داد. شعب ما شش روز در هفته و خطوط تلفن هفت روز در هفته باز هستند، ما همیشه در دسترس هستیم.

فن آوری

شرکت کلرویلیامز در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد ما دیگر شرکت املاک نیستیم ما یک شرکت تکنولوژیک هستیم. نزدیک به ۱.۲ میلیارد دلار سرمایه گذاری در بخش فناوری و تکنولوژی پیشرو در تمام جهان هستیم. ما از جدیدترین فناوری در تجارت خود استفاده می کنیم. از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری گرفته تا نگهداری داده های خرید شما در یک مکان. بهترین گزینه ها را جستجو می کنیم، چه از طریق پایگاه داده گسترده خود و چه از طریق روابط تجاری و اجتماعی برای ارائه گروه منتخبی از پیشنهادات مختلف که با توجه به تمایل و پتانسیل مشتری بررسی و انتخاب می شود. ما از بهترین ابزارها و پلتفرم های تجزیه و تحلیل بازار و جمعیت شناسی و محله ها برای ارائه اطلاعات به روز در مورد: جمعیت ، قیمت ، موجودی ، تقاضا و عرضه کلیه محله ها و مناطق در شهر مگا استانبول استفاده می کنیم.KW Command, KW Design نمونه تکنولوژی هایی هستند که در حال استفاده از آن هستیم.

ضمانت ها

تجربه چند دهه تلاش مداوم در بازار املاک کمک می کند تا انتظارات سرمایه گذاران املاک را درک کنیم و بسته های سرمایه گذاری مناسب را ارائه دهیم. ما با ارائه خدمات با کیفیت و بالابردن مداوم استانداردهای کاری درک صحیحی از مشتریان و نیازهای آنها داریم. بهترین گزینه ها را مطابق با اهداف سرمایه گذاری شما ارائه می دهیم. مشتریان ما به سالها تجربه ما اعتماد دارند و میدانیم شما هم خواهید داشت. ما اینجا هستیم تا برای شما کار کنیم و موارد زیر را ضمانت می کنیم:

 • تحویل سند مالکیت تضمین شده
 • تخصص و حرفه ای بودن (مدیریت و تیم ماهر)
 • رضایت 100٪ مشتری (از زمانی که شما شروع به خرید می کنید تا زمانی که سند مالکیت و شهروندی خود را دریافت کنید)
 • مشاوره حقوقی و سرمایه گذاری
 • راه حل های سرمایه گذاری شخصی
 • کیفیت بالای خدمات پس از فروش
 • بسته های ویژه برای سرمایه گذاران
 • پاسپورت ترکیه در 3 ماه
 • بهترین قیمت. با استفاده از آمار تجزیه و تحلیل بازار محله ها و ارائه تجزیه و تحلیل جامع بازار و تجزیه و تحلیل قیمت به مشتریان ، می توانید قیمت صحیح هر ملکی را که می خواهید خریداری کنید ، از قبل بدانید.

جوایز ما

تیم برتر فروش املاک و مستغلات با چهار مدال طلا در سال 2019 در ترکیه

کسب مدال پلاتینیوم برای ارائه برترین خدمات

دریافت تندیس رضایت مشتری در سال 2018

کسب مدال طلای بالاترین حجم فروش در سال 2019

عضو باشگاه TOP TWENTY کلر ویلیامز آمریکا

جوایز جهانی شرکت املاک کلر ویلیامز در سال 2020

 • رتبه 1 شادترین شرکت جهان بنا به برآوردهای مجله معروف Forbs
 • Swanepoel Mega 1000 کلر ویلیامز را به عنوان برترین امتیازدهنده املاک مسکونی در ایالات متحده معرفی کرد.
 • این شرکت همچنین توسط Forb به عنوان یکی از بهترین کارآفرینان بزرگ آمریکا رتبه بندی شد.
 • همکاران KW از طریق یازدهمین رویداد سالانه RED Day به جوامع سراسر جهان بازگردانده شدند و در واقع به عنوان #1 شرکت تعادل بین کار و زندگی نامگذاری شدند.
 • REAL Trends شامل 86 تیم نمایندگی کلر ویلیامز در 250 رتبه برتر تیم های املاک و مستغلات توسط معاملات است که 34.3 درصد از کل رتبه بندی را به خود اختصاص داده است.
 • مجله فوربز KW (شماره 8 از 300 رتبه) را به عنوان “بهترین محل کار برای زنان” معرفی کرد.
 • مجله فوربز KW (شماره 173 از 250 رتبه) را یکی از “بهترین محل کار برای فارغ التحصیلان جدید” نامید.
 • سازمان Glassdoor (شماره 29 از 100 رتبه بندی شده) کلر ویلیامز را در لیست بهترین مکان ها برای کار در سال 2020 معرفی کرد.

تیم ما

تیم برنا همز متشکل از تیمی از متخصصان املاکو مستغلات است که متعهد شده اند برای محقق کردن رضایت و تحقق رویاهای ملکی شما تلاش کنند. ما به زبان شما صحبت می کنیم، به زبانهای فارسی، آذری، ترکی، انگلیسی، روسی، اسپانیایی، فرانسوی و … .

Chris Brown

Shahram Borna CEO & Team Leader

Chris Brown

Masoumeh Pakrouh Inside Sale Agent Specialist

Chris Brown

Asli Demirel Seller Agent Specialist

Chris Brown

Çiçek Pamukçuoğlu Seller Agent Specialist

Chris Brown

Hooman Dolatabadi Buyer Agent Specialist

Chris Brown

Murat Girişken Seller Agent Specialist

Chris Brown

Nagehan Emanet Seller Agent Specialist

Chris Brown

Navid NEMATI Media Specialist

Chris Brown

Nikan Khamisi Seller Agent Specialist

Chris Brown

Paria Pashaei Buyer Agent Specialist

Chris Brown

Sepideh Oujagh Buyer Agent Specialist

Chris Brown

Şenol Çetınkaya Seller Agent Specialist

شعبات کلرویلیامز در استانبول

KW Alesta

Mansuroğlu Mah.
Manavkuyu, Bayraklı, İzmir

KW Alfa

Üçevler Mah.
Çalı, Nilüfer, Bursa

KW Angora

Koru Mah.
Çayyolu, Çankaya, Ankara

KW Bodrum

Konacık Mah.
Bodrum, Bodrum, Muğla

KW Bogazici

Altunizade Mah.
Altunizade, Üsküdar, İstanbul

KW Cadde

Suadiye Mah.
Suadiye, Kadıköy, İstanbul

KW Ekol

Merkez Mah.
Beykoz, Beykoz, İstanbul

KW Fores Atasehir

Küçükbakkalköy Mah.
Küçükbakkalköy, Ataşehir, İstanbul

KW Fores Sisli

Cumhuriyet Mah.
Cumhuriyet, Şişli, İstanbul

KW Karma

Poligon Mah.
İstinye, Sarıyer, İstanbul

KW Kent

Cumhuriyet Mah.
Taşdelen, Çekmeköy, İstanbul

KW Meridyen


Şehitkamil, Gaziantep

KW Nova


Pendik, İstanbul

KW Orsa

 
 

KW Platin

Akat Mah.
Akatlar, Beşiktaş, İstanbul

KW Talya

Çağlayan Mah.
Lara, Muratpaşa, Antalya

KW Viya

Ataşehir Mah.
Çiğli, Çiğli, İzmir

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .