خرید ملک تجاری در استانبول

خرید ملک تجاری در استانبول

خرید ملک تجاری در استانبول شرایط خاصی دارد. امروزه بعضی از افراد هستند که به دنبال سرمایه گذاری و یا به فکر داشتن شغلی در این کشور های خارجی هستند.  یکی از این کشور های خارجی ترکیه است، که یکی از پرطرفدار ترین کشور های جهان در انجام این چنین اموری است.  در این مقاله ما نیز قصد داریم برای شما از خرید ملک تجاری در استانبول و همچنین از راه و روش های مربوطه یه خرید و تهیه ملک های تجاری اطلاعاتی ارائه دهیم.

قیمت آپارتمان در پروژه عمار استانبول ترکیه چقدر است ؟

آیا سرمایه گذاری با خرید ملک تجاری مزایایی دارد؟

پاسخ به این سوال قطعا که بله است، چرا که  سرمایه گذاری همیشه به خودی خود برای سرمایه گذاران سود مند بوده است و خواهد بود.

حالا در نظر داشته باشید که اگر به دنباله ی این کار سرمایه گذاری هستید، سرمایه گذاری با خرید ملک های تجاری در کشور های خارجی ديگري چقدر می‌تواند برای تان مفید و ارزشمند باشند.

توجه کنید که خرید ملک های تجاری در استانبول نسبت به خرید ملک های مسکونی برای سرمایه گذاری خیلی بهتر میباشند.

مالیات بر خرید ملک تجاری در استانبول چقدر است؟

خرید ملک در همه کشورهای جهان  مالیات دارند، و حالا خرید ملک تجاری  در استانبول هم دارای مالیاتی هستند.

مالیاتی که بر خرید ملک های تجاری می آیند به نسبت مالیاتی که بر خرید ملک های مسکونی می آیند، کمتر است.

مالیات بر ارزش سودی است که ملک های تجاری در طول یک سال کسب کرده اند، و باید 20 در صد هست از سودی که داشته اند و آن را باید به دولت ترکیه هرساله بپردازند.

میانگین قیمتی خرید ملک تجاری در استانبول چقدر است؟

به طور کلی میانگین قیمتی خرید ملک تقریبا رو به بالا است و بستگی به دلایل و عنوان های خیلی مختلف و متفاوتی دارد.

باید بدانید که به راحتی نمیشود سریعا اقدام به خرید ملک در کشور های خارجی کنید، بلکه باید با توجه به چند موارد مختلف این عمل را انجام بدهید.

اگر می‌خواهید ملک های تجاری را با قیمت مناسب تری پیدا کنید و خریداری کنید، بهتر است که به سمت ملک های که برای  پیش فروش گذاشته شده اند بروید، شرایط خرید و قیمت بهتری به نسبت بقیه ملک های تجاری دارند.

یا ملک های تجاری ای که به دلایل شخصی فروشنده ها که مجبور هستند ملک های خود شان را به قیمتی پایین تری به فروش میرسانند و شرایط استثنایی دارند بروید.

خرید ملک در ترکیه با وام چگونه است ؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کیند

علت میانگین قیمتی تهیه و خرید ملک های تجاری چیست؟

همانطور که در قسمت بالا متوجه شدید علت این تفاوت قیمتی انواع و دلایل مختلفی دارند.  این عوامل را می‌توان برای نمونه گفت که:

موقعیت های مکانی آن ملک تجاری یعنی آن ملک در مرکز اصلی شهر قرار دارد یا در حومه و اطرف شهر قرار گرفته است، که قطعا هرچه در مرکز شهر باشند و در دید عموم بیشتری قرار دارند و چند عامل دیگری که برای‌ شما سود مند تر شود دارند اگر باشند، قطعا که نقشی بسیار زیاد و موثری در بالا و پایین آوردن قیمت های خرید ملک ها دارد.

یا عامل دیگری که نقش موثری دارد برای تعیین رنج قیمتی، قدمت سال ساخت ملک تجاری است. چرا که هرچه قدمت سال بیشتر باشد ارزش آن بیشتر است و دیگر از نظر تاریخی هم قدمت بالایی دارند و بیشتر مردم آن مکان برای شان آشنا هست.

یک عامل دیگری که خیلی مهم و ویژه است، کیفیت سازه ی ملک هستش که مسلما هرچه بیشتر هزینه شده باشد برای ساخت و هرچه نمای زیبا تری داشته باشند بیشتر در معرض دید هستند.

با انواع سند ملکی در ترکیه بیشتر آشنا شوید

سود مند ترین مکان ها برای خرید ملک تجاری در استانبول

همانطور که گفتیم هر منطقه برای خرید ملک تجاری در استانبول و دیگر شهر ها دارای قیمت متفاوتی می باشد. در استانبول هم این عنوان صدق می‌کند و در این شهر خیابان ها و منطقه های هستند که معروف به ملک های تجاری هستند، که قیمت خرید ملک آن ها بسیار بابا است به نسبت دیگر خیابان ها.

برای نمونه چند خیابان معروف وجود دارند به نام های خیابان بغداد ، خیابان تقسیم ، خیابان نشان تاشی و… که در این چند خیابان های معروف که خیلی به سختی معاملات انجام می‌شوند. زیرا که هم قیمت بالایی دارندوهرکس توانایی خرید آن ها را ندارند، و همچنین خود آن مالک ها به ندرت ملک ها را برای فروش می‌گذارند.

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .