بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه

بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه

یکی از از موضوعاتی که سرمایه گذاران خانه و اپارتمان  به دنبال آگاهی هرچه بیشتر از آن هستند بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه است.

ترکیه یکی از موفق ترین و محبوب ترین کشور ها در جذب سرمایه گذار برای خرید خانه بوده است. همچنین  در چندین سال گذشته بسیاری از هموطنان ایرانی ما نیز در کشور ترکیه و شهرهای مختلف آن نیز اقدام به خرید خانه و سرمایه گذاری در آن نمودند. با توجه به اهمیت بالای این موضوع قصد داریم تا درباره مناسب ترین شهر برای خرید خانه در ترکیه بیشتر صحبت کنیم و به موضوعات مرتبط با بپردازیم پس با ما همراه باشید.

یا مراحل خرید ملک در ترکیه بیشتر آشنا شوید

 چرا در ترکیه ملک بخریم ؟

یکی از مهم ترین مزیت های خرید ملک در ترکیه این است که شما با خرید ملک در ترکیه در سریع ترین زمان ممکن می توانید شهروندی ترکیه را اخذ کرده و به این کشور مهاجرت کنیم اگر ملکی به ارزش ۲۵۰ هزار دلار آمریکا در ترکیه خریداری کنید و در آورد این بودجه در کشور ترکیه سرمایه گذار نمایید موفق به دریافت پاسپورت ترکیه می شوید

البته که با مبالغ پایین تر از ۲۵۰ هزار دلار نیز می توان به خرید ملک در ترکیه پرداخت اما در این صورت تنها می توانید اقامت دائم ترکیه را پس از ۵ سال دریافت نمایید.

کدام شهرها برای خرید ملک به عنوان بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه است؟

ترکیه دارای شهرهای پیشرفته و اقتصادی متعهد متعددی است که همواره سرمایه‌گذاران زیادی را به خود جذب می کند اما اینکه در میان این شهرها کدام شهر را می توان به عنوان بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه اعلام کرد نیز می توان گفت که شهر استانبول با توجه به داشتن مزیت های بیشتر نسبت به دیگر شهرها مثل آنتالیا ازمیر آنکارا و غیره نیز بهترین شهر شهر برای خرید خانه در ترکیه می باشد.  استانبول به خاطر محبوبیت جهانی و جمعیت  میلیونی معماری شهری و طبیعت بکر و زیبایش به عنوان اولین مقصد سرمایه گذاری و خرید خانه در ترکیه تبدیل شده است وجود بنادر بازرگانی متعدد دانشگاه های معتبر برجهای تجاری و… از دیگر مزیت هایی است که باعث می شود تا استانبول به بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه تبدیل شود.

پس از استانبول شهرهایی که   به عنوان بهترین مقصد برای سرمایه گذاری با خرید ملک در ترکیه محسوب  می شوند آنتالیا، ازمیر، انکارا و… می باشند.  این شهرها نیز به مانند استانبول محبوب و مشهور می باشند هر ساله نیز تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران در این شهرها اقدام به خرید ملک می کنند.

انواع سند ملکی در ترکیه را بهتر بشناسیم. بیشتربخوانید

هزینه خرید ملک در استانبول

با توجه به اینکه استانبول به عنوان بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه محسوب می شود و سودآوری بیشتری راه برای سرمایه گذار به همراه دارد از این رو از لحاظ هزینه خرید ملک نیز گران تر می باشد قیمت هر متر مربع به لیر  ۴۴۳۲ و به پول ایران ۱۵ میلیون تومان می باشد به عنوان مثال می توانید با حدود چهار میلیارد در یکی از محله های استانبول یک خانه ۱۰۰ متری دو خواب نوساز را خریداری کنید.

ارزانترین و بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه کدامند؟

اما شهرهایی در ترکیه وجود دارند که اطلاعات کمی درباره آنها دارید و قصد داریم تا ارزانترین شهر ها را که میتوانیم با بودجه و سرمایه بسیار کم در آنها اقدام به خرید خانه کنید را به شما معرفی کنیم شرح های مثل استانبول آنکارا آنتالیا قطعاً بسیار گران تر هستند و شما نیاز به سرمایه بیشتری برای خرید خانه در آنها دارید اما برخی از شهر ها مثل سامسون، مانیسا، دنیزلی، وان از جمله شهرهایی هستند که از لحاظ جمعیتی بسیار پایین تر نسبت به شهرهای دیگر آن و همینطور کلانشهر محسوب نمی شود و  مهم ترین مزیتی هم که دارند این است که شما آرامش بیشتری را در این شهرها خواهید داشت چون جمعیت پایین تری را دارند  و از طرفی به شهرهای بزرگ نیز بسیار نزدیک می باشد.

سخن اخر

به طور معمول استانبول به عنوان بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه به عنوان اولین مقصد سرمایه گذاران ایرانی و خارجی که قصد سرمایه گذاری در ترکیه را دارند تبدیل شده است. پیشنهاد بسیار ی از مشاورین هم این است که حتما در یکی از کلانشهرهای ترکیه سرمایه گذاری داشته باشید چون با سود اوری بالایی همراه خواهید شد.

مطالعه بیشتر: قیمت آپارتمان در پروژه عمار استانبول ترکیه

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .