بررسی سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه

خرید خانه در ترکیه

اقتصاد پویای کشور ترکیه بستری مناسب برای سرمایه گذاری اتباع کشور های خارجی است. دولت ترکیه نیز برای استفاده از این فرصت استثنایی، طی تدابیری، شرایط سرمایه گذاری در این کشور را تسهیل بخشیده است تا افراد بیشتری به سرمایه گذاری در ترکیه بپردازند. سرمایه گذاری خارجیان در ترکیه هم به نفع اقتصاد ترکیه است و هم به نفع سرمایه گذاران می باشد. اما برای سرمایه گذاری در ترکیه تکنیک ها و راه هایی وجود دارد که عدم توجه به آنها می تواند مشکلات و خسارات مالی فراوانی را به همراه داشته باشد. ما اینجایم که به بررسی سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه بپردازیم

نیاز به یک مشاور در امر بررسی سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه

برای موفقیت در این راه نیاز به یک مشاور و یا کارشناس زبده و دارای مجوز رسمی الزامی می باشد. شما برای سرمایه گذاری در ترکیه نیاز به یک مشاور حقوقی دارد. سرمایه گذاری در کشور خارجی ریسک بزرگی است که در صورت اشتباه تبعات فراوانی به همراه خواهد داشت. در مقابل اگر با علم و آگاهی در یک کشور خارجی سرمایه گذاری کنید می توانید در مدت زمان کوتاهی به سودی چند برابر برسید. البته موسسات و شرکت های زیادی با شعار های دروغین خود سعی در فریب مردم دارند. توجه کنید در این راه نباید خیال بافی کنید. بدون شک رسیدن به سود و ثروت زیاد، زحمات زیادی می خواهد و راهی طولانی در پیش خواهید داشت. پس بهتر است در این راه با یک مشاور قدم بردارید.

بررسی سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه

شرکت سرمایه گذاری املاک برنا هومز فعال در کشور ترکیه، سال هاست که به ایرانیان عزیز خدمات مشاوره و سرمایه گذاری در منطقه را ارائه می دهد. مشاوران و کارشناسان فعال در برنا هومز دارای مدارک تحصیلی مرتبط و مجوز های رسمی از سوی مراجع ذیربط هستند. تمامی فعالیت های شرکت برنا هومز تحت نظارت دولت ترکیه می باشد. از این رو مشاوران و کارشناسان ما نمی توانند فعالیت های غیر قانونی داشته باشند. تمامی مشاوره ها تحت آخرین قوانین سرمایه گذاری و مصوبه های دولت ترکیه انجام می شوند.

سرمایه گذاری مطمئن با خرید ملک در ترکیه

ترکیه اقتصادی رو به رشد دارد. در سال های اخیر جهش اقتصادی ترکیه توجه بسیاری از سرمایه گذاران خارجی را به خود جذب کرده است. این در حالی است که ترکیه هنوز به جمع کشور های عضو اتحادیه اروپا اضافه نشده است. در آن زمان بدون شک ترکیه می تواند در صدر کشور های اتحادیه اروپا قرار بگیرد. به همین دلیل است که سرمایه گذاران فرصت را غنیمت شمرده اند و به سرمایه گذاری در این کشور پرداخته اند. اگر شما امروز تصمیم بگیرید که در ترکیه ملک خریداری کنید سود بیشتری نصیب تان می شود. زیرا با گذشت زمان قیمت املاک در ترکیه افزایش می یابد. وقتی امروز در ترکیه ملک خریداری کنید، زمانی که ترکیه به جمع کشور های عضو اتحادیه اروپا بپیوندد در اصل در اروپا ملک خریداری کرده اید. بعد از این زمان شما هیچ وقت نمی توانید در یکی از کشور های اروپایی خانه بخرید زیرا در آن زمان بدون شک قوانین برای سرمایه گذاران خارجی سخت تر می شود و همچنین قیمت املاک به چندین برابر خود خواهد رسید.

خرید ملک در ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه و مهاجرت به اروپا یا امریکا

سرمایه گذاری با خرید ملک در ترکیه برای آن دسته از افرادی که به دنبال مهاجرت به کشور های اروپایی هستند بسیار مفید است. با دریافت اقامت و شهروندی ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور می توانید بدون اخذ ویزا به بیش از 100 کشور اروپایی و امریکایی سفر کنید. این در حالی است که با پاسپورت ایران فقط می توان به 40 کشور که اغلب آنها آسیایی و افریقایی هستند سفر نمود. مهاجرت از طریق تابعیت ایرانی بسیار دشوار می باشد. بسیاری از افراد که به هدف مهاجرت به کانادا یا اروپا به ترکیه مهاجرت کرده اند بعد از اخذ اقامت ترکیه از مهاجرت به کشور های دیگر پشیمان شده اند و این کشور را برای ادامه زندگی انتخاب نموده اند. زندگی در ترکیه برای بسیاری از افراد مناسب است.

سرمایه گذاری با خرید خانه در ترکیه

کسب و کار در ترکیه بدون محدودیت و تحریم

چرا ترکیه برای زندگی ایرانیان مناسب است؟ چرا اغلب تجار ترکیه را برای کسب و کار و تجارت خود انتخاب می کنند؟ همانطور که می دانید ترکیه در همسایگی ایران قرار دارد.  دولت این کشور نیز با ایران روابط نزدیکی دارد. تشابهات فرهنگی و مذهبی مردم ترکیه باعث شده است بسیاری از ایرانیان این کشور را برای زندگی خود مناسب ببینند. در کنار این موارد شرایط کسب و کار در ترکیه نیز بسیار بهتر از ایران می باشد. در اینجا باید گفت شرایط سخت کار در ایران به دلیل تحریم های بین المللی می باشد. در ترکیه هیچ محدودیت و تحریم جهانی برای کسب و کار و تجارت وجود ندارد. همچنین ترکیه در اغلب بازار های جهانی حضور فعال دارد. این کشور به اعتبار توریستی بودن مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران بازاری است. اغلب شرکت ها و برند های معتبر و بزرگ در ترکیه حضور فعال دارند. از این رو به راحتی می توان با همکاری با آنها به بازار های جهانی دست یافت.

خرید ملک ترکیه

خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت

خرید ملک در ترکیه از اعتبار بالایی برخوردار است و از طریق آن می توان اقامت موقت و در نهایت بعد از آن اقامت دائم به دست آورد. توجه داشته باشید برای به دست آوردن اقامت ترکیه باید خانه که خریداری می کنید حداقل به ارزش 250 هزار دلار باشد در گذشته این رقم بسیار بالاتر بود اما همانطور که گفته شد دولت ترکیه این محدودیت را کاهش داده است تا اتباع خارجی بیشتری بتوانند در ترکیه سرمایه گذاری کنند و باعث رونق اقتصاد این کشور بشوند. اما باید گفت هم اکنون اقتصاد ترکیه روال رو به رشد و ثابتی را طی می کند، پیش بینی می شود دولت ترکیه در آینده ای نزدیک شرایط سرمایه گذاری را دوباره دشوار کند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم اگر قصد سرمایه گذاری و خرید خانه در ترکیه را دارید هر چه سریع تر اقدام کنید. برای خرید ملک و همچنین سرمایه گذاری در این راه بهتر است به نکاتی توجه کنید که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

سرمایه گذاری در ملک ترکیه

تنظیم و ثبت قرارداد در اداره تاپو

توجه داشته باشید تمامی قرارداد ها باید در اداره تاپو به ثبت برسد. اداره تاپو یا سند در شهر های مختلف ترکیه دارای شعبه می باشد. برای ثبت سند در هر شهر باید به اداره تاپو همان شهر مراجعه نمایید. قبل از آنکه خانه مورد نظرتان را خریداری کنید می توانید با مراجعه به اداره تاپو تمامی اطلاعات آن ملک را به دست بیاورید. اطلاعاتی مانند: بدهکاری ها، اطلاعات مالک و … . همچنین به یاد داشته باشید برخی از املاک در ترکیه به اتباع خارجی واگذار نمی شوند به همین دلیل لازم است قبل از اقدام به خرید ملک مورد نظرتان در این رابطه از اداره تاپو اطلاعات کسب کنید.

قرارداد خرید ملک در ترکیه

ارائه گزارش بازرسی و ارزیابی املاک در هنگام بررسی سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه

از ماه مارس سال جاری ارائه گزارش بازرسی و ارزیابی املاک در زمان خرید الزامی شده است. این قانون توسط اداره کل ثبت املاک ترکیه TKGM به شرکت ها و موسسات فروش املاک ابلاغ شده است. بر این اساس خریدار قبل از خرید ملک باید ارزش واقعی آن را بداند. این گزارش توسط کارشناسان انجمن بازار سرمایه گذاری ترکیه SPK ارائه می شود. کارشناسان بر اساس فاکتور های مشخص ارزش واقعی ملک را تعیین می کنند. این کارشناسان رسمی و با مجوز از انجمن بازار سرمایه گذاری هستند. شرکت برنا هومز نیز با این کارشناسان همکاری می کند. توجه داشته باشید بدون ارائه این گزارش اخذ مجوز اقامت با مشکلات زیادی همراه خواهد شد.

برای خرید ملک در ترکیه همانطور که گفته شد نیاز به یک راهنما دارید. شرکت املاک برنا هومز آماده ارائه خدمات به ایرانیان عزیز در این راه می باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوران برنا تماس حاصل کنید. ما در املاک برنا هومز سعی نموده اید تمامی مراحل و پروسه های مربوط به سرمایه گذاری و خرید ملک را مرحله به مرحله همراه با مشتری قدم بر داریم. از خرید و فروش ملک و راه های مختلف سرمایه گذاری تا ثبت نام فرزندان شما در مدارس نمونه ترکیه و … همراه شما خواهیم بود.

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .