آنالیز قیمتی ملک در منطقه ی وادی استانبول ترکیه

پروژه ی وادی استانبول یکی از بهترین لوکیشن های استانبول است در عین حال که در شمال شهر واقع شده ،دارای رشد صعودی نیز میباشد علت آن است که این محدوده از این منطقه، محدوده ی جدید و گلچین شده ایست و سازه های جدید زیادی در دست احدث هستند که هر کدام بر قیمت منطقه می افزایند مانند متروی مستقیم فرودگاه جدید استانبول.

 

مجاورت پروژه به جنگل بلگراد و وجود حمل و نقل عمومی و دسترسی راحت به مترو و اتوبان های استانبول و به ویژه وجود مرکز خرید بزرگ و لوکس وادی استانبول از دیگر امکانات منطقه میباشد که بسیار بر قیمت منازل در این محدوده تاثیرگذار بوده اند. این پروژه در دامنه ی جنگل بلگراد واقع شده و از هوای بسیار مطبوع، فضای فراخ و دلباز و خیابان های پهن و عریض برخوردار و به دور از شلوغی جمعیت مرکز شهر است.

این محدوده به دلیل جدید بودن و پروژه های نوساز، بسیار روبه رشد است در عین حال گلچینی از قشر سطح بالای جامعه را در بر گرفته است.

 

 

وادی استانبول دارای چند تیپ پروژه میباشد:

 

 

 

 

  • تیپ وادی تراس:

در مجموع دارای  1.111  واحد میباشد که از 69 متر مربع تا 305 متر مربع واحد مسکونی دارد واحد های یکخوابه تا پنج خوابه نیز  که این پروژه 96 درصد آن فروخته شده است و رنج قیمتی از 900.000 لیر تا 4 میلیون لیر در سال 2017 بوده است که امروز این قیمت به صورت صعودی تغییر کرده است که در پایین جدول آنالیز قیمت رو میتوانید بررسی کنید. اولین قسمت این شهرک در سال 2014 به اتمام رسیده است، وادی تراس میباشد.

 

آنالیز قیمتی وادی استانبول

 

نمودار بالا نشان دهنده ی رشد اقتصادی استانبول/ منطقه ی ساریر/ و در نهایت محله ی ایازاعا میباشد که نمود بر آن است این محله زیر مجموعه ی منطقه ی شمالی شهر استانبول، ساریر دارای رشد چشم گیری در پنج سال اخیر بوده و به طبع آن متقاضیان این منطقه افزایش داشته اند، مشخص است که این محدوده با رشد قابل توجهی روبرو بوده و تا حال جاضر تغییرات متعددی در محدوده در دست احداث نیز دارد که خود باعت رشد روند اقتصادی منطقه است و وادی استانبول همچنان در صدر انتخاب سرمایه گذاران و متقاضیان املاک در استانبول میباشد .

میتوانید با مشاهده ی لینک زیر از اطلاعات دقیقتر قیمتی املاک این پروژه بهره مند شوید

https://bornahomes.com/%d9%be%d8%b1%d9%88%da%98%d9%87-%d9%87%d8%a7/

در این بین، از نظر سرمایه گذاری و بازار داغ منطقه یکی از پیشنهادات ما به سرمایه گذاران، پروژه ی وادی استانبول است با دلایل و آمار عددی این موضوع را به اثبات رسانده ایم. در ضمن لازم به ذکر است که در این منطقه علاوه بر سرمایه گذاری در ملک رو به رشد ، دارای شرایط اخذ پاسپورت نیز میباشد که هم برگشت سرمایه هم اخذ شهروندی ، پس جای تاملی برای انتخاب نمیگذارد.

 

 

 

  • تیپ وادی پارک:

این قسمت از پروژه دارای 804 واحد است که که بعد از وادی تراس ساخته شده است این دو قسمت وادی استانبول به نسبت بقیه پروژه قدیمیتر هستند .و لازم به ذکر است در عین حال از قیمت بالای منطقه نیز برخوردار میباشد چراکه پروژه روبه رشد است و امکانات این دو قسمت هم یک زندگی بی نقص را عرضه میکند.

 

  • تیپ وادی کورو:

این قسمت از پروژه یک تکه ای جداگانه میباشد در دل جنگل بلگراد که حالت خصوصی تری به خود گرفته است و جدیدترین قسمت این شهرک است و به طبع آن از قیمت بالاتری به علت نو بودن و خصوصی تر بودن و آروم بودن پروژه برخوردار است

قیمتهای وادی کورو حدودا از 250 هزار دلار شروع میشوند

تیپ های دیگر به نسبت ارزانتر هستند چراکه بر قدمت ساختمان افزوده شده است.

 

از نظر سرمایه گذاری در این منطقه، هم از لحاظ فروش و برگشت سرمایه و هم از نظر اجاره دادن پروژه ایست که همیشه متقاضی خرید و اجاره را دارد دلیل هم آن است که این منطقه دارای همه ی امکانات لازم علاوه بر لوکیشن خوب منطقه ایست، در تمام ساختمانها و تیپ های وادی استانبول تمام امکانات لازم از جمله نگهبانی، سالن های ورزش، اتاقهای ماساژ، سونا، جکوزی، استخر، و… دارد و قشر سطح بالای استانبول این منطقه را برای زندگی میپسندد مخصوصا وجود مرکز خرید لوکس وادی استانبول که دارای آبنما و برندهای لوکس میباشد و بر ارزش منطقه افزوده است، درعین حالی که این منطقه ی جدیدیست اما توریست بسیار کم میبینید معمولا ساکنین در رفت و آمد مرکز خرید منطقه هستند و جمعیت زیادی از توریست به منطقه آسیبی نزده است، اما جالبه بدانید که خارجی ها متقاضی بسیار زیاد زندگی در این منطقه هستند به علت منظره، آب و هوا، دسترسی، امکانات، مرکزخرید و لایف استایل.

 

سرمایه گذاران زیادی در این منطقه هستند که این پروژه را به دلایلی که توضیح دادیم ترجیح دادند و انتخاب کردند، برگشت سرمایه در این منطقه از تمام مناطق دیگر سریعتر است به دلیل انشاعات زیاد و نو بودن منطقه، این قسمت از شهر هنوز به پویایی خیابان های شلوغ استانبول نرسیده که به زودی رشد فزاینده ای بعد از اتمام ساخت و ساز های منطقه خواهد داشت لذا نتیجه میگیریم بهتر آن است قبل از اتمام پروژه های رو به پیشرفت این منطقه دست به کار شوید تا بعد از اتمام، رشد قابل توجهی را داشته باشید.

Link میتوانید با کلیک روی  لینک  اطلاعات دقیقتر قیمتی املاک این پروژه بهره مند شوید

 

شاید بپرسید چه نوع ساخت و سازی باعث  پیشرفت سریع منطقه ای استانبول(وادی استانبول) میشود؟

با شناخت توسعه منطقه ای شهر استانبول میتوانیم اینطور بیان کنیم، رشد یک منطقه بسته به نوع دسترسی و شرایط و امکانات زندگیست، این محدوده طی 10 سال اخیر به این حد رشد املاک و توسعه ی منطقه ای رسیده است، علت آن است که همه احداثات به روز، امکانات کامل در عین حال در بهترین لوکیشن به دور از شلوغی مرکزیت شهر ، در مقابل داشتن دسترسی خوب به همه ی نقاط و امکاناتی از قبیل خط متروی فرودگاه جدید استانبول، و مراکز خرید لوکس جدید، مناظر بکر جنگلی، و توجه شدید قشر سطح بالای جامعه به این منطقه بوده است.

همه اینها علتی بر رشد منطقه ای در شهر استانبول است که همگی در یک نقطه از شهر متمرکز شدند.

 

جالب است بدانید این محدوده با هدف متمایز کردن عیان نشینان از جمعیت مرکز شهر میباشد که بسیار موفق نیز بوده است چراکه در عین حال دسترسی عالی به مرکز( اما به دور از ازدحام  ) و داشتن همه ی امکانات لازم زندگی و تشکیل قشر مرفح جامعه شده است.

زندگی در این قسمت از شهر، یک زندگی بی نقص است.

خرید ملک در وادی استانبول، یک انتخاب هوشمندانه ی سرمایه گذاری در شهر استانبول است.

 

Linkبرای اطلاعات بیشتر از پروژه ها به لینک زیر سر بزنید

اگر در منطقه ی  وادی استانبول به دنبال خرید ملک و یا فروش ملک های با ارزش هستید

با گروه بین المللی املاک برنا همز تماس بگیرید

00905343164216

 

 

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .