برخی از ملک های مربوط به پروژه عمار استانبول

پروژه بی نظیر عمار در زیباترین منطقه استانبول

زندگی در پروژه عظیم و لوکس ساختمانی در مرکز شهر و با بهترین امکانات و دسترسی های شهری بی شک هدف نهایی هر شخصی است که به فکر خرید ملک در استانبول، و اخذ اقامت ترکیه میباشد.

این پروژه با داشتن این ویژگیها تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب شده است که دارای امکانات خاص و منحصر بفردی مانند موارد زیر می باشد:

  • استخرهای روباز بر فراز ارتفاعات برجها با منظره ای حیرت انگیز
  • لابی های مجلل با خدماتی 24 ساعته
  • کافه و رستوران های لوکس مشرف به مناظر باشکوه
  • مرکز خریدی بزرگ و مجلل که بنا بر آخرین اخبار بدست آمده سالانه بیش از 25 میلیون نفر از آن دیدن میکنند و همچنین هتل 5 ستاره که در سال ۲۰۲۰ به طور کامل تکمیل و افتتاح خواهد شد.

این پروژه ساخته شده توسط یکی از برترین شرکتهای ساختمان سازی جهان است که ساخت برج نمادین شهر دبی “برج خلیفه” و “دبی مال” را در کارنامه خود دارد.
معماری و طراحی لوکس این مجموعه با الهام از سبک مدرن و سبک مراکشی میباشد که میتوانید همنشینی زیبای سنت و مدرنیته را شاهد باشید و از آن لذت ببرید
این پروژه لوکس و 5 ستاره در زمینی به مساحت 150 میلیون متر مربع دارای دو آسمان خراش 33 طبقه و 333 واحد مسکونی در مرکز شهر استانبول بوده که از هر جهت آن را به مکانی بی بدیل تبدیل کرده است.

اگر تجربه خرید ملک در ترکیه را دارید به طور قطع با این مسئله روبرو بوده اید که انتخاب خانه ای ایده آل یکی از نکات حائز اهمیت در این شهر بزرگ است.انتخابی که به تمام نیازهای شما پاسخ بدهد و بتوانبد از منطقه، محل زندگی و خانه رویایی خود لذت کافی را ببرید.

همیشه برجهای لوکس متعلق به پروژه های عظیم جز بهترین گزینه ها بوده اند. اما پیدا کردن پروژه ای در موقعیت مکانی ایده آل، نزدیک به مرکز شهر و با دسترسی های بالای شهری کار دشواری است.

اما نگران نباشید ما مثل همیشه در کنار شما هستیم تا بتوانید به رویای خود در مورد یافتن بهترین مکان برای زندگی در شهر استانبول دست پیدا کنید. پروژه ای که میتوانید به چشم مقصدی برای تفریح و سرگرمی، خرید و بی شک اقامتی رویایی به آن نگاه کنید.

پیشنهاد ما به شما پروژه ای لوکس و 5 ستاره در با 2 برج 33 طبقه و چندین آپارتمان 5 و 6 طبقه می باشد که دارای 333 واحد مسکونی فوق لوکس واقع در محله ای اعیان نشین در قلب شهر استانبول است.

این پروژه توسط یکی از برترین شرکتهای فعال در زمینه ساختمان سازی بنا شده است که فعالیت خود را در ترکیه از سال 2006 آغاز کرده است، از جمله فعالیت های آن میتوان به برج نمادین شهر دبی “برج خلیفه” و یکی از بزرگترین مراکز تجاری جهان “دبی مال” اشاره کرد.

این مجموعه در زمینی به مساحت 150 میلیون متر مربع بن شده و دارای امکانات منحصر بفردی مانند مرکز خرید، هتل 5 ستاره، برج ها و آپارتمان های مسکونی با طراحی و معماری خاص و امکانات رفاهی رایگان برای ساکنین میباشند که از جمله این امکانات میتوان به استخرهای روباز در ارتفاعات برج ها، کافه و رستوران های 5 ستاره، سینما، محوطه های سرسبز و چشم نواز و … اشاره کرد.

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .