ایا گرفتن اقامت دائم ترکیه سخت است؟

گرفتن اقامت دائم ترکیه

ایا گرفتن اقامت دائم ترکیه سخت است؟ امروزه افراد بنا به دلایل متفاوتی مانند علاقه و تحصیل و شغل و غیره به فکر مهاجرت به کشوری مانند ترکیه هستند. برای این کار می توان از روش های مختلفی اقدام نمود. برای اینکه راحت در آن کشور زندگی کنید نیاز به گرفتن اقامت دائم ترکیه است ، که به عنوان یک شهروند بتوانید در آنجا زندگی کنید.

ما هم در این مقاله قصد داریم برای شما از این نوع اقامت و روش های آن برای انجام این کار و دریافت اقامت خود اطلاعاتی را ارائه بدهیم.

اخذ شهروندی ترکیه بیشتربخوانید

چند نوع اقامت ترکیه وجود دارد؟

شما تصمیم به مهاجرت به کشور ترکیه کرده اید و باید بدانید که چند روش برای گرفتن اقامت ترکیه وجود دارد ، و چند نوع از اقامت ها وجود دارد.

که در زمان مهاجرت به سمت اقامتی بروید که بیشتر با شما سازگاری دارد و بهتر می توانید خود را با آن وفق دهید ، تا با کم ترین مشکل ها به عنوان یک شهروند بتوانید از امکانات این کشور استفاده ی خود را داشته باشید.

ایا گرفتن اقامت دائم ترکیه سخت است؟
ایا گرفتن اقامت دائم ترکیه سخت است؟

انواع اقامت ترکیه چند مورد است :

اقامت شهروندی

اقامت دائم

اقامت توریستی

اقامت تحصیلی

اقامت شغلی

اقامت به واسطه ی ازدواج

اقامت از طریق اجاره خانه

اقامت از طریق یادگیری زبان ترک

اقامت از طریق دریافت بیمه درمانی

و دیگر..

گرفتن اقامت دائم ترکیه چگونه است؟

همانطور که گفتیم اقامت در انواعی مختلفی از نوع های گوناگونی است ، که هر کدام انجام دادن روشی را نیاز مند است تا به کسب آن بپردازید.

برای اینکه در زمان مهاجرت شما به کشور ترکیه بتوانید یک اقامت دائم و سریعی را داشته باشید ، می توانید از طریق خرید ملک با قیمت که مد نظر کشور ترکیه است یک اقامت دائم را برای خود به دست آورید.

که در این اقامت دائم نیاز است از نظر مالی شرایط خوبی را داشته باشید تا سریع اقدام به خرید ملک کنید و با گذراندن یک دوره و چند عمل دیگر صاحب ملک و اقامت دائم شوید ، که این اقامت کمی به نسبت اقامت های دیگر از شرایط های کمی برخوردار می باشد.

آیا می دانید خرید ملک در ترکیه با وام چگونه است برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

گرفتن اقامت دائم ترکیه سخت نیست و با چند روش می توانید آن را کسب کنید.

ایا گرفتن اقامت دائم ترکیه سخت است؟
ایا گرفتن اقامت دائم ترکیه سخت است؟

روش های گرفتن اقامت دائم ترکیه عبارتند از :

یک : خرید ملک زیر قیمت 250 هزار دلاری

دو : عدم دریافت از کمک های اجتماعی ترکیه در سه سال اقامت خود در آن جا

سه : حضور تمام وقت در مدت زمان هشت ساله خود در ترکیه

چهار : اثبات تمکن مالی برای خودتان و خانواده تان

پنج : نداشتن هیچ گونه از پرونده های کیفری و جزائی

با رعایت این چند نکته به راحتی صاحب اقامت دائم در ترکیه می شوید و می توانید دیگر اقدام های لازم خود را برای دیگر اقامت های که بهتر هستند را انجام دهید ، بدون اینکه به فکر دیگر چیز های متفرقه ای باشید.

گرفتن اقامت دائم ترکیه چه مزایایی برای ما به وجود می آید؟

زمانی که شما یک اقامت دائم ترکیه را دارید و شهروندی از ترک ها هستید می توانید از مزایا های آن کشور استفاده خود را داشته باشید.

مزایا های که در این کشور برای شما به وجود می آید می توان به نمونه های مانند مزایایه تحصیلی و شغلی  و تجاری و امور اداری و مالی مناسب تری برای شما به وجود می آید.

همچنین می توانید در این مدت که از اقامت دائم ترکیه بهرمند هستید ، برای انتخاب یک اقامت دیگر که بیشتر برای انجام عمل شما مشابهت دارد و بهتر به نفع شما است اقدام کنید و با خیالی راحت که می توانید ساکن آن کشور باشید و کسی کاری به شما نداشته باشد ، حتی کار های لازم برای مهاجرت کردن به کشور های اروپایی و آمریکایی را فراهم سازید برای خود و خانواده تان زیرا که به عنوان یک شهروند ترک بهتر می توانید کار های مهاجرت به اروپا را ایجاد کنید.

گرفتن اقامت دائم ترکیه سخت است؟

 سخن آخر

سعی کردیم که در این مقاله راجع به اینکه گرفتن اقامت دائم ترکیه چگونه است و چه کار های را باید انجام دهید مطالبی را مطرح کنیم تا در زمان مهاجرت برای کشور ترکیه با خواندن این مقاله بدانید که چه کار های را لازم است انجام دهید و با اطمینان خاطر کامل به فکر مهاجرت باشید و بهتر تصمیم گیری را انجام دهید.

در اینجا بخوانید: اقامت دائم و شهروندی ترکیه

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .