اجاره خانه در عمرانیه استانبول

اجاره خانه در عمرانیه استانبول

اجاره خانه در عمرانیه استانبول به صورت روزانه و ماهانه جزء بیشترین سؤالاتی است که اکثر مهاجران از مشاورین این مجموعه می پرسند. اجاره خانه به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه به راحتی امکان پذیر است که اگر از مشاورین کاربلد استفاده کنید، قطعاً می توانید با کمترین مبلغ یک خانه شیک، تمیز و البته با امنیت بالا را در محله ای فوق العاده در عمرانیه پیدا کنید. متأسفانه برخی آن چنان که باید و شاید از خدمات اینترنت در این حوزه استفاده نمی کنند و با هزینه های بیشتری نیز رو به رو می شوند، به هر حال همیشه مشورت کردن می تواند شرایط را با هزینه کمتری مدیریت کند.

خرید ملک در ترکیه با وام بیشتربخوانید

منطقه عمرانیه استانبول

در ابتدا بهتر است بدانید که عمرانیه یکی از مناطق آسیایی استانبول است. عمرانیه حقیقتاً چهارمین منطقه پرجمعیت استانبول به شمار می آید. در این منطقه 35 محله وجود دارد. از لحاظ اقتصادی حقیقتاً منطقه عمرانیه بهترین گزینه است. نرخ شهرنشینی در این منطقه بسیار بالاست و به همین دلیل اکثر مهاجرانی که قصد اقامت و یا سفری چند روزه را به استانبول دارند، معمولاً از خانه های این منطقه بیشتر استقبال می کنند. این منطقه دارای تعداد زیادی مرکز خرید و آثار دیدنی و باستانی است. به همین دلیل اجاره خانه در عمرانیه استانبول یک موضوع مهم برای مهاجران به حساب می آید.

متراژ خانه

اجاره خانه در عمرانیه استانبول با توجه به متراژ آن براورد می شود و طبیعتاً هرچقدر به متراژ بالای خانه علاقه مند باشید، باید هزینه بیشتری را برای اجاره در نظر بگیرید. به هر حال برخی خانوادگی و برخی به صورت 1 زوج و یا حتی مجردی قصد سکونت در خانه را دارند. به همین دلیل باید با توجه به نیاز خود متراژ خانه را انتخاب کنند که روز بحث اجاره تأثیر به سزایی می گذارد.

موقعیت جغرافیایی منطقه

منطقه عمرانیه جزء مناطق بسیار پرجمعیت، مهم و البته بسیار نزدیک به مراکز خرید و بسیاری از دیدنی های استانبول است. با این تفاسیر شما باید اجاره را در این منطقه چندان پایین برآورد نکنید. به هر حال یکی از معیارهای مهم در محاسبه اجاره در سراسر جهان توجه به موقعیت جغرافیایی خانه است. حقیقتاً عمرانیه موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی را از آن خود کرده است. بدین ترتیب برای محاسبه اجاره خانه در عمرانیه استانبول به موقعیت جغرافیایی منطقه در این شهر تاریخی و فوق العاده خاص ترکیه هم بی توجه نباشید.

سن ساختمان

سن خانه نیز جزء مواردی است که می تواند روی براورد اجاره خانه در عمرانیه استانبول تأثیر گذار باشد. هرچقدر شما به خانه های لوکس و نوساز علاقه بیشتری داشته باشید، طبیعتاً باید اجاره بالاتری را نیز پرداخت کنید. سن ساختمان روی امکانات و قابلیت هایی که دارد، تاثیر بسیار واضحی می گذارد. به همین دلیل، شما باید سن ساختمان را نیز در این شرایط یک ملاک مهم در نظر بگیرید.

نحوه اجاره‌ی خانه در عمرانیه استانبول

ما در مورد معیارهایی که می تواند روی اجاره خانه در عمرانیه استانبول تاثیر بگذارد با شما صحبت کرده ایم. در این شرایط بهتر است با مدارک لازم برای اجاره نیز صحبتی داشته باشیم. شما به پاسپورتی معتبر، وکیل یا مترجمی توانمند و کارت مرتبط با یکی از بانک های معتبر ترکیه نیاز دارید تا بتوانید نسبت به قرارداد اجاره اقدام کنید.

مستأجر نیز باید حق الزحمه مشاور املاک را پرداخت کند. این نکته را مدنظر قرار دهید که چیزی به نام رهن کامل در این کشور اصلاً معنایی ندارد و تنها شما باید اجاره ماهیانه را پرداخت کنید. اجاره خانه های عمرانیه چیزی حدود 2 تا 5000 لیر در ماه محاسبه شده است.  همچنین تنها پرداخت اجاره بهاء از طریق کارت بانک ترکیه امکان پذیر است. ناگفته نماند که در این منطقه نیز به صورت روزانه و هفتگی نیز به توریست ها خانه اجاره داده می شود.

چگونه اخذ شهروندی ترکیه را بگیریم ؟

سخن پایانی

ما به صورت مختصر و مفید در مورد اجاره خانه در عمرانیه استانبول با شما صحبت کرده ایم. این نکته را مدنظر قرار دهید که شما باید برای اجاره خانه در مناطق گوناگون ترکیه مسلط به زبان ترکی باشید تا دچار مشکلات ریز و درشتی نشوید؛ چرا که کلاهبرداران در کمین شما هستند. مهم تر از همه شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی این مجموعه که در این حوزه فعالیتی طولانی و سابقه ای درخشان را از آن خود کرده است، در ارتباط باشید.

اجاره خانه در قونیه ترکیه چگونه است ؟

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
وقت بخیر بنده کارشناس شما هستم میتونیم الان با هم صحبت کنیم لطفا کلید کنید .