درباره ما

فرهنگ سازمانی و باور های ما

ما فقط بر اساس اصل برد- برد فعالیت انجام میدهیم . اگر خلاف آن باشد آن کار را بهیچ وجه انجام نمیدهیم.

در دنیای کاری تنها چیزی که نمیشود تقلید کرد فرهنگ میباشد. ما فرهنگ سازمانی خودمان را ایجاد کردیم و آنچه ما را در کنار هم و در کنار انسانها نگه میدارد همین فرهنگ میباشد. شما نه بعنوان مشتری یا فرد بلکه بعنوان خانواده وارد خانواده بزرگ ما میشود.

هدف ما ایجاد و تولید ارزش های واقعی است. ارزش هایی که فرد شرکت ، سازمان ، شهر، کشور ، و در نهایت دنیای ما را بجلو میراند. ما به تمام آنها ارزش قایل هستیم و این جزو پوست و خونمان میباشد.

آموزش مداوم : ما صرفا یک شرکت مشاوره سرمایه گذاری و خرید و فروش ملک نیستیم ما یک شرکت یادگیرنده مداول و آموزش دهنده هستیم که بصورت خستگی ناپذیر به تیم مان ، به بازار ، به مشتریان مان و به تمام کسانی که به نحوی در کنار ما هستند فایده و ارزش ایجاد میکنیم.

ما یک تیم کاملا حرفه ای آموزش دیده و متخصص در زمینه املاک و مستغلات در ترکیه میباشیم. تیم ما در کنار بیش از ۱۲۸۰ نفر از کارشناسان متخصص دیگر که در تیم های دیگر شرکت املاک کلر ویلیامز در سرتاسر ترکیه مشغول میباشند پاسخ گوی تمام درخواست های مشتریان مان از سرتاسر جهان میباشیم.

تجربه و محیطی که ما برای تک تک افراد تیم مان فراهم کرده ایم به ما اجازه میدهد تا در تک تک بخش های کاریمان از خرید گرفته تا فروش وکرایه ملک ، از مهاجرت اخذ اقامت گرفتن پاسپورت و ویزای کاری و تجاری گرفته تا نقل و مکان آسان خانواده شهروندان خارجی که قصد مهاجرت به ترکیه به هر دلیلی دارند را برایشان فراهم نماییم. گروه برنا همز که یکی از اعضای بزرگ جامعه کارشناسان خبره و تیم های املاک و مستغلات شرکت املاک کلر ویلیامز Keller Williams در ترکیه و جهان میباشند با بایش از ۱۰۰ کارشناس خبره آماده ارایه خدمات به شما ایرانیان عزیز میباشد .

در این گروه علاوه به ۱۰۰ کارشناس و مشاور املاک و سرمایه گذاری برای راحتی کارتان یک تیم کاملا حرفه ای آشنا به زبان فارسی در نظر گرفته شده است. رهبری این تیم بعهده یکی از بهترین کارشناسان سرمایه گذاری املاک در استانبول آقای شهرام برنا میباشد.

آنچه ما را بهترین تیم مشاور املاک و مستغلات درترکیه مینماید:

  • منتخب بهترین تیم حرفه ای املاک کشور

بیش از ۱۲۰۰ کارشناس متخصص در بیش از ۱۲ دفتر کاری در شهر های عمده ترکیه از قبیل استانبول، ازمیر، بودروم ، ترابزون، آنتالیا ، آنکارا ، بورسا …. مشغول فعالیت میباشند. طبق برنامه شرکت این تیم تا سال ۲۰۲۰ به ۳۵۰۰ نفر خواهد رسید .

  • منتخب بهترین محیط کاری برای افراد

بنابه گزارش و آمار سازمان مستقل انتخاب بهترین محیط کاری شرکت کلر ویلیامز در سرتاسر جهان جزو سه شرکت برتر در کنار شرکتهایی مانند گوگل فیس بوک قرار گرفته است .

  • واقع شدن محل شرکت و دفتر کار ما در بهترین منطقه

دفتر کاری ما با بیش از ۱۰۰۰ متر مربع زیربنا در دو طبقه مدرن و بسیار گرم با دکوراسیون زیبا در منطقه ساریر در کنار مرکز خرید استینیه نزدیک تنگه بسفر  واقع شده است. دسترسی بسیار آسان و محیط گرم ما تجربه بسیار خوش آینده برای شما فراهم خواهد کرد.

فرهنگ سازمانی ما بر اسلس آموزش مداوم میباشد. ما بر این باوریم که بدون آموزش هیچ موفقیتی پا برجا و مستمر نخواهد بود. با ما  تجربه بسیار لذت بخشی را  از آغاز تا پایان خواهید داشت.

Service First, Sales Second


BORNAHOMES

Compare listings

Compare
کلیک کنید
1
مشاوره بگیرید
سلام پیشنهاد میکنم با ما از طریق واتس اپ ارتباط برقرار کنید تا دقیق ترین اطلاعات را دریافت کنید